15.000-25.000 TL'ye tablet önerisi

iPad air ile S9 arasında seçim yapabilirsiniz. Ben iPad alırdım. S9 FE+ almayın. Biraz daha üstüne S9 gibi bir tablet varken kesinlikle mantıklı değil. 8 gen 2 nere exynos 1380 nere. 90 hz TFT panel nere Dynamic Amoled 120 hz panel nere. Şiddetle öneriyorum S9 FE+ almamanızı. En önemli iki bileşende 2 kat fark var.

S9+ kullanıyorum mağazada inceleme fırsatım oldu S9 ile S9 Plus arasında kalmıştım bu kadar para verdikten sonra daha küçük ekran almak istemedim S9 bana küçük geldi S9 Plus'u tercih ettim sizde bakıp karar verebilirsiniz.

Büyük ekranlı tabletler bana kullanışsız geliyor hocam o yüzden Plus olan modelleri tercih etmeyeceğim.

Yanma konusuna bir şey diyemem, yanarsa garantide değiştirirsiniz. Benim tabletimde ekran süreleri bu şekilde. Genelde ekranı 2-3 uygulamaya bölerek kullanıyorum. Pili dışında memnunum. Pilini de powerbank ile çözdüm.

Pil konusunda problem yaşarsam ben de powerbank alacağım ama zaten genelde bulunduğum yerlerde priz de oluyor ondan dolayı çok problem olmaz herhalde. Şu an samsuns S9 ile iPad 10. nesil arasındayım ama muhtemelen S9'u tercih edeceğim. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

iPad Air ile S9 arasında seçim yapabilirsiniz. Ben iPad alırdım. S9 FE+ almayın. Biraz daha üstüne S9 gibi bir tablet varken kesinlikle mantıklı değil. 8 gen 2 nere Exynos 1380 nere. 90 Hz TFT panel nere dynamic AMOLED 120 Hz panel nere. Şiddetle öneriyorum S9 FE+ almamanızı. En önemli iki bileşende 2 kat fark var.

FE tercih etmeyeceğim hocam zaten şu an iPad 10. nesil ile Samsung S9 arasında gidip geliyorum.

Yanma konusuna bir şey diyemem, yanarsa garantide değiştirirsiniz. Benim tabletimde ekran süreleri bu şekilde. Genelde ekranı 2-3 uygulamaya bölerek kullanıyorum. Pili dışında memnunum. Pilini de powerbank ile çözdüm.
Eki Görüntüle 2154361Eki Görüntüle 2154362Eki Görüntüle 2154363Eki Görüntüle 2154364Eki Görüntüle 2154365Eki Görüntüle 2154367Eki Görüntüle 2154368

Bazen küçük ekran daha avantajlı oluyor. Büyük ekran sıkıntı çıkartabiliyor ama kullanması çok zevkli.

Ekran açık süresi olarak 10 saate yakın süre alıyorum kesinlikle S9 serisini almanızı tavsiye ederim 8 gen 2 verim olarak çok iyi.

Geri
Yukarı