15.000₺ Gaming Laptop tavsiyesi

Bütçe
15000₺

SamiSibemol

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese selam. Dün farklı bir başlıkta GTX 1650 vs RTX 3050 Monster laptop üzerinden tavsiye istesem de Monster almak konusunda fikrim değişti diyebilirim gelen cevaplardan sonra.
RDR2, Forza ve Battlefield, Warzone tarzı FPS shooter oyunları oynayacağım ekstrem olarak. Bu bağlamda bütçeme göre tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu cihaza dünkü konudaki gelen, adaptör sorunu olduğu bilgisiyle biraz soğuk bakıyorum. Alıp servisiyle, adaptörüyle uğraşmak yerine sorunsuz bir laptobu tercih ederim.

Ekran kartı işlemci gibi özelliklerden geri kalacağıma bence bu daha iyi ya, ram gibi mesela.
Bilemedim hocam. Foruma konu açmasam, 16gb RAM, 3050 i5 11.nesil Monster'ı 14 bine alacaktım. Kronik dendiği için vazgeçtim. Bir diğer kronik bilgisayara bu fiyattan fazlasını verip uğraşmak cazip gelmiyor diyeyim.

Ben yukarıdaki Lenovo 3050 Ti modelini satın aldım. Evet adaptör yetmiyor, evet belli ki RAM'de yetmiyor. Ama 610 TL'ye dün RAM siparişi verdim. Adaptör içinde servisle görüşeceğim. Diyelim ki olmadı, 20 Dk'da yüzde 2 yedi. Yani öyle aman aman çok pil yemiyor. Daha AAA oyunları denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı