15.000₺ Super Sport veya Sport Touring Motor tavsiyesi

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Kullanım amacı çoğunlukla şehir için işe gidip gelmek (25 km), bazı hafta sonları 500-1.000 km (gidiş dönüş) kadar şehirlerarası yolculuk yapmak. Bu konuda çok fazla yakmayan, super Sport tarzı motor arayışındayım. Ehliyetim a2, buna göre de 35KW'ı geçmemesi gerekiyor motorun. Çok hız tutkunu birisi değilim, Max 130 km/h yaparsa bile beni tatmin eder. Abs'li motor olursa daha da güzel olur, yağmurlu havada yere çakılmayalım sonra :D şu an için şehir içi elektrikli motosiklet kullanmaktayım, zaten her türlü trafik deneyimim var. Sıfır veya ikinci el olması önemli değil.

lütfen bilgili kişiler yorum yaparsa iyi olur, sırf görüntüsü sizin hayaliniz diye de yorum yapmayın, konuyu motosiklet forumlarına da açtım, bura da ekstra bilgisi olanlardan yorum almak için yazıyorum.

Boy ve kilom 1.84/70, buna oranla altımda motorun sırıtmaması da önemli.

Aklımdaki mevcut modeller: CBR 125R, YZF R125, 125RC,

Supersport değil de touring motor bakmanızı öneririm. Model olarak bütçenize göre bulabilirseniz xcity bakabilirsiniz 250 cc 15.6 kw.

Son düzenleme:
Supersport değil de touring motor bakmanızı öneririm. Model olarak bütçenize göre bulabilirseniz xcity bakabilirsiniz 250 cc 15.6 kw.

Hocam benim için motorun duruşu da tarzımı yansıtmalı. Spor giyinen birisiyim, Harley Davidson modelleri önerdi çevrem, boyumda uzun olduğundan yakışır diye ama o zaman da kilo kısmında zayıf kalıyorum motor üstünde. Touring Motorların kasa yapısı pek de hoşuma gitmiyor. Standart olarak nitelendirilebilecek bir motoru andırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı