15.000 TL 360 Hz Monitör önerisi

Bütçe
Ortalama 15K
Merhaba, 360 Hz Monitör önerisi alabilir miyim? Oyun oynamıyorum 9-6 ofiste kullanacağım.

Ekran kartım; Asus Dual GeForce RTX 3060 OC Edition 8GB GDDR6 (DUAL-RTX3060-O8G)
360 Hertz monitöre gerek yok bence. 144 Hertz monitör bile yeterli. Hertz olayına fazla takılmayın, panel tipi ve malzeme kalitesine önem vermeniz daha verimli bir kullanım sağlayacaktır.

1- Garanti durumu, kaliteli markalara göre iyi mi?
2- AOC kadar uzun ömürlü mü?
3- Bu işin en iyileri varken almak için sebep nedir?
4- Yapı kalitesi iyi mi? Bu tür markalar pek önem vermez.
5- Bu markaya neden güvenelim.

Hocam cevaplarsanız iyi olur. Tartışarak böyle bir yere varamayız. Bizden daha iyi biliyorsanız anlatın? Bizde haklısınız diyelim.
1-Bu tarz markaların garanti durumu daha yüksek markalara kıyasla daha iyi oluyor daha önce de başıma geldi ve sorunsuz iade ettim soru dahi sormadılar. Şikayervarda gamebooster'in daha yüksek yıldızı hatta.

2-Aoc'un bazı monitörleri güzel olsada genel ekipman kalitesi vasat. AOC mouse ve klavyeleri kronik sorunlu kötü ekipmanlar en basitinden. Ayrıca evet Panel olarak iyi bir panel kullanıyor en az AOC'lar kadar uzun ömürlü.

3-Bu işin en iyileri varken bunu almamızın sebebi o ''işin en iyileri''nin kullandıkları panel ile aynı paneli kullanıp aynı veya daha iyi özellikler sunmasına karşın fiyatının uygun olması.

4-Yapı kalitesi Ortalama monitörlerde gördüklerimiz gibi kötü bir kalitesi yok.Kalıplı bir yapıya sahip boyun tarafı.

5-Çünkü samsung ve benzeri paneller kullanıyor.

Hangi paneli kullanıyor? Atın bir inceleyelim o hâlde.
Attı zaten.

@Greewe marka bile bu kadar övmüyor.
Fiyatına göre kalitesi iyi olan şuan tek alternatif bu yüzden övüyor adam.

1-Bu tarz markaların garanti durumu daha yüksek markalara kıyasla daha iyi oluyor daha önce de başıma geldi ve sorunsuz iade ettim soru dahi sormadılar. Şikayervarda Game Booster'in daha yüksek yıldızı hatta.

2-AOC'un bazı monitörleri güzel olsa da genel ekipman kalitesi vasat. AOC mouse ve klavyeleri kronik sorunlu kötü ekipmanlar en basitinden. Ayrıca evet Panel olarak iyi bir panel kullanıyor en az AOC'lar kadar uzun ömürlü.

3-Bu işin en iyileri varken bunu almamızın sebebi o "işin en iyileri"nin kullandıkları panel ile aynı paneli kullanıp aynı veya daha iyi özellikler sunmasına karşın fiyatının uygun olması.

4-Yapı kalitesi Ortalama monitörlerde gördüklerimiz gibi kötü bir kalitesi yok. Kalıplı bir yapıya sahip boyun tarafı.

5-Çünkü Samsung ve benzeri paneller kullanıyor.

Attı zaten.

Fiyatına göre kalitesi iyi olan şu an tek alternatif bu yüzden övüyor adam.

Samsung panel kullanıyor, garanti durumunu iyi, yapı kaliteside iyi, en iyi markalar kadar iyi paneller kullanıyor. Peki niye daha ucuz? Bu kadar iyi bir ürünü aynı fiyata neden satışa sunmuyorlar?

Samsung panel kullanıyor, garanti durumunu iyi, yapı kaliteside iyi, en iyi markalar kadar iyi paneller kullanıyor. Peki niye daha ucuz? Bu kadar iyi bir ürünü aynı fiyata neden satışa sunmuyorlar?
Aynı kalitede olsa bile aynı fiyattan sunamaz, marka değeri diğer markalar kadar yüksek değil.
Aynı fiyattan sunarsa kimse almaz.

Hoparlör ve ayakları kötü. Ayrıca marka algısının kurbanı olacaklarını biliyorlar. Şen piliç ve X marka bir tavuk firması düşün. Birisi köklü bir marka diğeri ise yeni çıkmış fakat adamlar işini iyi yapıyor ikisinin de kalitesi aynı tavukların. Şen piliç'te bütün tavuk 60 TL/kg X markası da Benim tavuğum da şen piliç ile aynı kalitede diyip 60TL/kg yapıştırıyor o da. Sen hangisini alırsın?

Hoparlör ve ayakları kötü. Ayrıca marka algısının kurbanı olacaklarını biliyorlar. Şen piliç ve X marka bir tavuk firması düşün. Birisi köklü bir marka diğeri ise yeni çıkmış fakat adamlar işini iyi yapıyor ikisinin de kalitesi aynı tavukların. Şen piliç'te bütün tavuk 60 TL/kg X markası da Benim tavuğum da şen piliç ile aynı kalitede diyip 60TL/kg yapıştırıyor o da. Sen hangisini alırsın?
Şenpiliç

Ayrıca büyük markalar kar marjlarını daha yüksek tutuyorlar. Logitech GPX'te Omron 20m switch kullandığı 400IPS mouse'u 3200 TLye satıyor sen düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı