15.000 TL başlangıç seviyesi motosiklet önerisi

aresdez

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 10.000 - 15.000 arasında bir başlangıç motoru almayı planlıyorum ve son zamanlarda gördüğüm bir motor var: KTM 125 Duke. Fiyat olarak gerçekten çok iyi. İncelemelerinde gördüğüm kadarıyla da herkes sevmiş fakat parçaları çok pahalı diyorlar. Bana söylediğim fiyat aralığında motor önerisi ve bilginiz varsa KTM 125 Duke hakkında bilgiler verebilir misiniz?
Şimdiden herkese teşekkürler.

Yeni başlıyorsunuz, yedek parçadan ve usta bulmak konusunda diliniz yanabilir. Oturduğunuz şehirde KTM servisi yoksa uzak durun. Bu riskleri alabilirim derseniz KTM keyif anlamında güzel olur.

Öte yandan CBR 125'in temizi bulmak imkansız. Piyasada olanların büyük kısmı 2-3 kere rektifiye edilmiş veya ağır kaza geçirmiş durumda. Şahsen alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Büyük kumar...

Onun yerine Bajaj alın. Parçası ucuz, her noktada ustası var.

Kendinden emin değilsen grenajsız bir motosiklet almanı tavsiye ederim. Dikkatliyim ve trafik tecrübem var diyorsan istediğin 125'lik motoru alabilirsin çok farkları yok fakat KTM'nin parçası pahalıdır.

CBR125 gibi ölü bir motoru nasıl önerebiliyorsunuz ? 15000 bütçe ile alabileceğiniz en iyi motor maalesef Mondial Drift L'dir, sıfır bir motor almak, yıllarca hor kullanılmış ölü CBR'dan çok daha iyidir.

CBR125 gibi ölü bir motoru nasıl önerebiliyorsunuz ? 15000 bütçe ile alabileceğiniz en iyi motor maalesef Mondial Drift L'dir, sıfır bir motor almak, yıllarca hor kullanılmış ölü CBR'dan çok daha iyidir.
Ölü motor mu?
Temizini bulmak zor olsa da piyasada oldukça temiz CBR'lar var. Çevremde de bolca mevcut.

Geri
Yukarı