15.000 TL Dizüstü Tavsiyesi

mightynosferatu

Kilopat
Daha fazla  
DLSS kullanabilmek için RTX 3050 içeren bir laptop almayı düşünüyorum, teknik servis konusunda pişman ettirmeyecek ve içine RAM, SSD gibi şeyler eklerken sıkıntı çıkartmayacak veya direkt servisine göndererek taktırabileceğim bir marka arıyorum.

Oyun için kullanacaksanız bence masaüstü alın ama yok ben illa oyun için dizüstü alacağım diyorsanız MSI alın. Eğer internette gezmek gibi oyun amaçlı kullanım olmayacaksa ASUS alabilirsiniz.

Oyun için kullanacaksanız bence masaüstü alın ama yok ben illa oyun için dizüstü alacağım diyorsanız MSI alın. Eğer internette gezmek gibi oyun amaçlı kullanım olmayacaksa ASUS alabilirsiniz.
Önerilerin sebebi nedir? Hem marka değil, model önerin.

Son düzenleme:
Peki Acer Türkiye teknik servisi hakkında düşünceleriniz neler? Bir de içini kendim açtığımda ve ekleme yaptığımda garanti dışı kalıyor mu, teknik servise göndermek zorunda mıyım özellikle ram eklemesi yapmam gerektiğinde?

Son kararı sizce Acer üzerinde mi kullanmalıyım? Bu fiyat segmentinde başka önerilebilecek bir model var mı? Bir de önerilen Acer modelinde boşta hangi slotlar var nereden öğrenebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı