15.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000

Kepplintt

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Gaming laptop araştırmaktayım 15k civarında en F/P cihazı arıyorum şu an iki laptop arasında kaldım onlar da şu şekilde;
Asus Tuf FX506HEB-HN148 - Casper Excalibur G770.1180-BEL0A-B
ASUS şu an önceliğim marka, kasa, ısınma, kozmetik olarak daha iyi olduğundan fakat Casper donanım olarak daha ileride RAM olarak iki katı RAM'i geçtim işlemcileri arasında ne kadar fark var çok etkiler mi? FreeDOS olması sıkıntı yaratır mı? Bu fiyat aralıklarında daha yukarılara çıkmadan neler tavsiye edersiniz?
ASUS ROG STRIX bakıyordum fakat 3050 Ti olanları 19'dan aşağı yok.
Dipnot: RTX 3050 Ti aşağısı düşünmüyorum.

İkisi arasinda asus'un daha iyi oldugunu soyluyorlar hep. Excalibur g770 modelini kullaniyorum kasa olarak, bendekinin ozellikleri farkli. Excalibur'u cok kotuluyorlar ama ben sahsen memnunum, gunluk kullanimi dusunerek de tasarim acisindan bu kasayi almistim ben. Laptop sogutucu, harici monitor ile kullaniyorum 80-85 arasi gidiyor sicakliklar, pc isindigi zaman sag tarafta bariz bir isinma oluyor ama elini goturdugunde cok rahat hissediyorsun eger asiri isinmissa elini yakar tabirse.
Ram eklersin hocam o cok problem degil ama islemcisinin daha iyi olmasi bence guzel bir arti olur. Hangisinin iyi oldugu konusunda daha bilgili arkadaslar yardimci olursa daha iyi olur ama bence excalibur alinabilir.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...x-p-HBCV00000BDM1Y?url_src=and-product-detail bunun icin de iyi yorumlar goruyorum hep. Amd islemci dusunursen alternatif olabilir belki

İkisi arasinda ASUS'un daha iyi oldugunu soyluyorlar hep. Excalibur G770 modelini kullanıyorum kasa olarak, bendekinin ozellikleri farkli. Excalibur'u cok kotuluyorlar ama ben sahsen memnunum, gunluk kullanimi dusunerek de tasarim acisindan bu kasayi almistim ben. Laptop sogutucu, harici monitor ile kullanıyorum 80-85 arasi gidiyor sicakliklar, PC isindigi zaman sag tarafta bariz bir isinma oluyor ama elini goturdugunde cok rahat hissediyorsun eger aşırı isinmissa elini yakar tabirse.
RAM eklersin hocam o cok problem degil ama islemcisinin daha iyi olmasi bence guzel bir arti olur. Hangisinin iyi oldugu konusunda daha bilgili arkadaşlar yardimci olursa daha iyi olur ama bence Excalibur alinabilir.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...x-p-HBCV00000BDM1Y?url_src=and-product-detail bunun icin de iyi yorumlar goruyorum hep. AMD islemci dusunursen alternatif olabilir belki.

Tavsiyen için sağ ol onu da değerlendireceğim AMD işlemci daha makul geliyor bana da.

İkisi arasinda asus'un daha iyi oldugunu soyluyorlar hep. Excalibur g770 modelini kullaniyorum kasa olarak, bendekinin ozellikleri farkli. Excalibur'u cok kotuluyorlar ama ben sahsen memnunum, gunluk kullanimi dusunerek de tasarim acisindan bu kasayi almistim ben. Laptop sogutucu, harici monitor ile kullaniyorum 80-85 arasi gidiyor sicakliklar, pc isindigi zaman sag tarafta bariz bir isinma oluyor ama elini goturdugunde cok rahat hissediyorsun eger asiri isinmissa elini yakar tabirse.
Ram eklersin hocam o cok problem degil ama islemcisinin daha iyi olmasi bence guzel bir arti olur. Hangisinin iyi oldugu konusunda daha bilgili arkadaslar yardimci olursa daha iyi olur ama bence excalibur alinabilir.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...x-p-HBCV00000BDM1Y?url_src=and-product-detail bunun icin de iyi yorumlar goruyorum hep. Amd islemci dusunursen alternatif olabilir belki

Herkeste durum aynı değil. Bazı kişilerde 100°'lere kadar çıkıyor. Siz de yok diye sorunsuz olmuyor o cihaz.

Herkeste durum aynı değil. Bazı kişilerde 100°'lere kadar çıkıyor. Siz de yok diye sorunsuz olmuyor o cihaz.
Kardesim zaten ben kendi deneyimimi soyledim, hic sorun yasanmiyor, sorunsuz cihaz tarzinda bir cumlem oldu mu? Kullanici olarak kendi deneyimlerimi yazdim. O zaman hicbir kullanici yorum yapmasin zira onda sorun yok diye baskasinda da olmayacak degil, degil mi?
Tavsiyen için sağ ol onu da değerlendireceğim AMD işlemci daha makul geliyor bana da.
Rica ederim hocam

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı