15.000 TL Gaming sistem önerisi

1bisquiit

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım + Grafiker
Merhaba, bilgisayar toplamak istiyorum fakat staj parası ile parçaları tek tek alacağım. Güzel FPS veren güncel donanımlı sistem önerisi yapabilir misiniz?

Merhaba, bilgisayar toplamak istiyorum fakat staj parası ile parçaları tek tek alacağım. Güzel FPS veren güncel donanımlı sistem önerisi yapabilir misiniz?
SSD 200₺ farkla 1TB oluyor öneririm.

Ekran kartı, olarak RX6600, RX6700, RTX3060 işlemci i5 10400F, Ryzen 5 5600X minimum 16 GB 3200MHz RAM şu ana göre orta-üst segment bir sistem işini rahatlıkta görür. Bence bu zamanda bundan aşağı sistem toplanması mantıklı değil almışken ileriye yönelik parçalar kullanmak daha mantıklı olur bir de tavsiyem kendin toplaman iyi olur çünkü hazır sistemlerde kötü SSD RAM vs kullanıyorlar o yüzden biraz daha hesaplıya geliyor.

Donanım Arşivi hazırlamış bu sistemi geçen günlerde YouTube'da testi de var bakabilirsin.

Tek tek demişsin ama biriktirip bunu da alabilirsin.

Geri
Yukarı