15.000 TL Hazır Sistem

radroch

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar, selam. Yaklaşık 15.000 TL bütçem var hazır sistem için. Daha önceden hiç masaüstü bilgisayar kullanmadım, bu ilk olacak. Normalde parça parça toplayacaktım ama belirttiğim gibi daha önce hiç masaüstü bilgisayar kullanmadığım için ekran kartının kasada nereye takıldığını bile bilmiyorum.

2-3 gündür bütçeme uygun hazır sistemler bakıyorum şu anlık elimde olan bu var VOK-MAX/AMD Ryzen 5 5500/GIGABYTE GeForce RTX 2060 D6 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Alınır mı, darboğaz yapar mı? gibi soruların da cevabını arıyorum.
Veyahut 15.000 TL bütçeye monitör dahil daha iyisi varsa linkler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde 3060 olan sistemleri sanırsam bu fiyata bulabilirsiniz. Mümkünse 3060 olan sistemlere bakın.

Son düzenleme:
Dostlar, selam. Yaklaşık 15.000 TL bütçem var hazır sistem için. Daha önceden hiç masaüstü bilgisayar kullanmadım, bu ilk olacak. Normalde parça parça toplayacaktım ama belirttiğim gibi daha önce hiç masaüstü bilgisayar kullanmadığım için ekran kartının kasada nereye takıldığını bile bilmiyorum.

2-3 gündür bütçeme uygun hazır sistemler bakıyorum şu anlık elimde olan bu var VOK-MAX/AMD Ryzen 5 5500/GIGABYTE GeForce RTX 2060 D6 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Alınır mı, darboğaz yapar mı? Gibi soruların da cevabını arıyorum.
Veyahut 15.000 TL bütçeye monitör dahil daha iyisi varsa linkler misiniz?

Bu sistem bu fiyata alınmaz 3060 6600XTli sistemlere bakmanizi öneririm.

Bu sisteme bir de 12400F eklerseniz tadından yenmez.
Dediğiniz gibi bu fiyatlara 3060'lı sistem var. Ama sürekli 3060'ı ön planda tutup diğer öğelerden kısıyorlar.

Sizin linkteki üründe de diğer parcalar cok kaliteli sayılmaz.

Bu sisteme bir de 12400F eklerseniz tadından yenmez.

Sizin linkteki üründe de diğer parcalar cok kaliteli sayılmaz.

12400F yerinde dediğim gibi yükseltilirse parçalar daha mantıklı olur bence.

SSD'yi FireCuda 520
PSU'yu 750W
Anakartıda B660M-K yapıp al.
Belirttiğiniz sisteme dediklerinizi ekledim ama monitör de alacağım için biraz tuzlu oldu. Zaten sadece valorant cs:go gibi oyunlar oynuyorum BLADE-6500XT / INTEL Core i5-10400F / ASUS TUF Gaming RX 6500 XT OC 4GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistem uygun mudur

Belirttiğiniz sisteme dediklerinizi ekledim ama monitör de alacağım için biraz tuzlu oldu. Zaten sadece Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum BLADE-6500XT / INTEL Core i5-10400F / ASUS TUF Gaming RX 6500 XT OC 4GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistem uygun mudur?

Pahalı hocam monitör alacaksanız şöyle bir sistem toplayın:

12100TL tutuyor.

Monitör olarak da bunu al:

Geri
Yukarı