15.000 TL ile yazılım için laptop önerisi

Bütçe
15.000

furkann44

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :(
Evet, arkadaşlar. Başlıkta da da gördüğünüz üzere yazılım için laptop arıyorum. Maksimum bütçem 15.000 TL. Laptopta Visual Studio, Visual Studio code, Unity, Unreal Engine gibi editör ve oyun motorlarını kullanacağım. Bunları kasmadan calıştıracak bir makine istiyorum. Mesela çok büyük bir oyun yaparken gibi neyse siz anlamışsınızdır burasını. Önerilerinizi bekliyorum.

Ne kadar vaktin var önemli olan bu. İleride düşebilir fiyatlar çünkü.
Amazonda uygun fiyatlı sistemler var (Amerikada tabii, gelmesi uzun sürecektir) yoksa monsterlara yönelebilirsin

Oyun oynanmayacaksa bütçeyi arttırmanın pek bir mantığı yok, bu işinizi görür.
Güzel öneri hocam, teşekkürler ama bir konuda kararsızım. Amd Ryzen 7 mi iyidir yoksa İntel Core i7 mi?
Ne kadar vaktin var önemli olan bu. İleride düşebilir fiyatlar çünkü.
Amazonda uygun fiyatlı sistemler var (Amerikada tabii, gelmesi uzun sürecektir) yoksa monsterlara yönelebilirsin
Monster kullanan arkadaşlar pek sevmediğinden düşünmüyorum. Beni 7 8 yıl idare edebilecek bir makine lazım kısacası.

Güzel öneri hocam, teşekkürler ama bir konuda kararsızım. AMD Ryzen 7 mi iyidir yoksa Intel Core i7 mi?

Monster kullanan arkadaşlar pek sevmediğinden düşünmüyorum. Beni 7 8 yıl idare edebilecek bir makine lazım kısacası.

Bu arkadaş herhangi bir 10. nesil i7 laptop işlemciden daha iyi. Bence alınabilir.

Oyun oynamayacaksanız MacBook Pro ya da Air alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı