15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000
Peki adaptör değişimi başarısız olursa mevcut çıkan adaptör çok sıkıntılı mıdır? Ayrıyeten Monster ve Ideapad kıyaslamasında yorumlarınızı alabilir miyim?

Kendim 3050 Ti modeli kullanmaktayım. Triple a oyunlarında ekran kartı Max yükte çalıştığından dolayı şarjı saatte 3-6 arasında azalabilyor. Performans konusunda bir kayıp olmuyor ama eğer bu sizin için önemliyse başka modellere yöneltebilirsiniz. Monster'da v18.1 dışında Abra önermiyorum.

Kendim 3050 Ti modeli kullanmaktayım. Triple a oyunlarında ekran kartı Max yükte çalıştığından dolayı şarjı saatte 3-6 arasında azalabilyor. Performans konusunda bir kayıp olmuyor ama eğer bu sizin için önemliyse başka modellere yöneltebilirsiniz. Monster'da v18.1 dışında Abra önermiyorum.

Abra kasaları kötü olmasa iyi seri ama işte.

Siz kaç TL'ye almıştınız acaba? Ayrıyeten birkaç FPS değeri paylaşabilir misiniz oyunlardan

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı