15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15.000

Selmans

Decapat
Daha fazla  
Mühendislik (C programlama) ve dizi için kullanacağım, 20.000 TL'ye kadar (ama tercihen 15.000 TL'ye bulabilirseniz) laptop öneriniz var mı? HP ve Acer kullanmıyorum.

Son düzenleme:
Mühendislik (C programlama) ve dizi için kullanacağım, 20.000 TL'ye kadar (ama tercihen 15.000 TL'ye bulabilirseniz) laptop öneriniz var mı? HP ve Acer kullanmıyorum.

Bunu almayı düşünüyorum kendime de.

Bunu almayı düşünüyorum kendime de.
Düşündüm de bunu, Rami az geldi birde ryzen var oyun için kullanıyorum çok ısındığından normal kullanımda bile bir senede çok ses çıkartıyor intelde böyle olmuyordu

Düşündüm de bunu, RAM'i az geldi bir de Ryzen var oyun için kullanıyorum çok ısındığından normal kullanımda bile bir senede çok ses çıkartıyor Intel'de böyle olmuyordu.

8 gömülü 8 de yükseltme yapabilirsin ısınma konusuna bir şey diyemem HP 255 G8 kullandım 8 ay kadar onda da 5500U işlemci vardı yazın sıcağında 89 dereceyi görmüştü maksimum yakın zamanda da i5 1235U işlemcili Dell laptop kullandım 100 dereceyi görmüştü maksimum bu değerler günlük kullanımda böyle yani oyun falan oynamadığım halde tercih senin tabii.

8 gömülü 8 de yükseltme yapabilirsin ısınma konusuna bir şey diyemem HP 255 G8 kullandım 8 ay kadar onda da 5500U işlemci vardı yazın sıcağında 89 dereceyi görmüştü maksimum yakın zamanda da i5 1235U işlemcili Dell laptop kullandım 100 dereceyi görmüştü maksimum bu değerler günlük kullanımda böyle yani oyun falan oynamadığım halde tercih senin tabii.
Anladım hocam sağolasın kendime almıyorum da biraz daha bakıyım emin olamadım

Geri
Yukarı