15.000 TL laptop tavsiyesi

Arkadaşım bizzat kullanıyor Fan gürültüsünden durulmuyor. Arkdaşın bütçesi de yetiyor MSI almaya neden gidip platik yığını alsın açıklar mısın ? Hemde eski modelle alakası yok daha bugün 6 7 aylık tulparda işlemcim 90 dan aşağı olmuyor diye konu açan arkadaş vardı.
3 yıldır Msı GE73 8RF kullanıyorum benimde işlemci 90’ın altına inmiyor. Yani demek istediğim ısınmayan oyuncu bilgisayarı yok. Kaç derecede çalışmasını istiyorsun incecik kasaya sahip bilgisayarların?

Sen galiba teknolojiden uzaksın. O fan sesi her laptopta var msi dahil buyrun kanıtı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben fan sesine uyuz olmuyorum ama MSI o fan sesinde 90 derecede çalışmıyor.

Gerçekten hayatınızın hatasını yapıyorsunuz hocam. Bir düşünmenizi öneriyorum neden ucuz olduğu konusunda. Aynı donanım ama aynı materyal kalitesi aynı mühendislik yok. MSI bu konuda Monsterdan en az 10 gömlek önde.
Neye göre kullanmadan etmeden konuşun hocam eski modelleri biraz kötüydü ama yeni çıkanlar öyle değil. Gayet başarılı.
tamam monster tulpar 7 alıyorum techno pc size güveniyorum
Emin olun pişman olmayacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bakın normalde ben bu kadar üstelemem babamın şirekti değil MSİ ama üzülmeyin diye söylüyorum. Monster almaya değmeyecek bir marka kesinlikle. Parası yetmeyenlerin malzeme kalitesinden feragat ederek aldıkları bir marka.

Hocam kendiniz bilirsiniz. Gidin Monster alın plastik kasa bilgisyara kullanın 15 bin tl bütçe ile.

Bakın normalde ben bu kadar üstelemem babamın şirekti değil MSİ ama üzülmeyin diye söylüyorum. Monster almaya değmeyecek bir marka kesinlikle. Parası yetmeyenlerin malzeme kalitesinden feragat ederek aldıkları bir marka.
Arkadaşım kullanır eğer hoşuna gitmediği bir şey olursa iade eder bu kadar basit zaten 15 gün koşulsuz iade var. Uzatma istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı