15.000 TL laptop tavsiyesi

Hocam bu menteşe modeli kronik sorunlu büyük menteşeli olan modellere bakmasını öneririm.

CH ile başlayan Omen daha iyi bu konuda ama onu bulamadım. Gerçi menteşe problemi her markada olabiliyor en fazla Monsterde olmakla birlikte ama bu laptopta öyle bir sıkıntı yaşayan duymadım, dış kasa alüminyum ve metal.

Seneler sonra diyorsun. Çünkü termal macun kuruyor veya özelliğini yitiriyor. Monster ömür boyu ücretsiz bakım servisi var herhangi bir servise götürdüğünde temizlik ve bakımlarını yapacaklardır.

Marka fanatiği biri daha. :D
Tebrikler Monstera hocam 70 80 TL lik işlem vallahi. Onun yerine plastik aksamlı bilgisayar yapmasalar daha iyi gibi bilemedim.

Hocam hangisini alacağınız sizin kararınız tabiki ama farkındaysanız konudaki tek bir kişi hariç herkes Monster almamanız için elinden geleni yapıyor.

Hocam hangisini alacağınız sizin kararınız tabiki ama farkındaysanız konudaki tek bir kişi hariç herkes Monster almamanız için elinden geleni yapıyor.
Önerdiğim laptop 22 değerlendirme ve 5 yıldız hiç bir problem yaşayan yok ve markası MSI bilinen ve kaliteli bir marka sorun yaşayan çok az diyebilirim ama sosyal'da çoğu zaman Monster yüzünden konu açılıyor ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı