15.000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

272147

Hectopat
Arkadaşım sistem önerisi istedi ben bir şeyler kurdum aklımda ama sizin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.
Monitör dahil sadece oyun amaçlı bir sistem kurabilir misiniz rica etsem? Sadece Monitör ve Kasa şimdiden teşekkürler.

Sinerji'de şöyle bir sistem topladım.
kasa1.png

Sinerji'de şöyle bir sistem topladım.
Eki Görüntüle 492011
Hocam sizin sistem açıkçası çok orantısız 2080 super bar o zaman 2k freesync monitör ne yapıyor anakarta aşırı para yığılmış ben başka bir sistem topladım onu paylaşayım efenim.
1579975944571.png

1579975969465.png

1579975996189.png

Bende biraz fazla kasaya abandım ama çok güzel kıyamadım:D. Bu arada samsun yazıyor yerinizde geçmiş olsun. :(

Hocam sizin sistem açıkçası çok orantısız 2080 super bar o zaman 2k freesync monitör ne yapıyor anakarta aşırı para yığılmış ben başka bir sistem topladım onu paylaşayım efenim.
Eki Görüntüle 492022
Eki Görüntüle 492024
Eki Görüntüle 492025
Bende biraz fazla kasaya abandım ama çok güzel kıyamadım:D. Bu arada samsun yazıyor yerinizde geçmiş olsun. :(
Kasaya 2200₺ gerçekten çok fazla olmuş. Ama evet çok güzel görünüyor namıssız :D Bir de bu bütçeyle 2080 Super'le daha fazla performans almak varken neden 2070 Super alınsın? Monitör gayet güzel VA panelli büyük curved ekrana sahip 31" 144hz 2K. Çözünürlüğün o kadar olması doğal çünkü 2080 Super alıp 2k'dan aşağı çözünürlükte oyun oynamak saçma olur. Ayrıca yine o bütçeye en güncel ve güçlü bir anakart alınması daha doğru olur.
Bir de böyle üst düzey sisteme en düşük verimlilik sertifikasına sahip bir PSU koymak da biraz ayıp olmuş sanki.

Sağolun hocam çok şükür burda bir kayıp olmadı.

Sistem bu Eki Görüntüle 492094
Monitör de bu
Bu sistem güzel ama 15000₺ bütçeyle daha iyisi toplanıyor. Şöyle ki benim topladığım sistemle sizin topladığınız sistem arasında 2K çözünürlükte 15-30 FPS fark olur. 2K çözünürlükte her oyunu ultra ayarlarda 60FPS'nin üstünde oynatmaz. Monitör de tavsiyem VA panel seçmeniz. TN panelle arasında fark edilir düzeyde renk kalitesi var. Bütçeniz daha düşük olsa TN panel almak daha mantıklı olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistem güzel ama 15000₺ bütçeyle daha iyisi toplanıyor. Şöyle ki benim topladığım sistemle sizin topladığınız sistem arasında 2K çözünürlükte 15-30 FPS fark olur. 2K çözünürlükte her oyunu ultra ayarlarda 60FPS'nin üstünde oynatmaz. Monitör de tavsiyem VA panel seçmeniz. TN panelle arasında fark edilir düzeyde renk kalitesi var. Bütçeniz daha düşük olsa TN panel almak daha mantıklı olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2080S bence gereksiz bir harcama fazladan 1100₺ harcamaya değmez üstelik gidip 31.5 İNÇ monitör gereksiz büyük 24-27 ideal
Ayrıca 2K Ultra grafik yerine 2K High - Very High daha ideal .
Ayrıca attığınız video da kullanılan işlemci İ9-9900K
Önemli olan seçili monitör de ki yenileme hızının FPS değerlerine ulaşabilmesi
Bu devir de 1TB SSD bile sistemlerde az oluyor en az 512 SSD + 2TB HDD olmalı .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı