15.000 TL Monitör Önerisi

İkinci el düşünürseniz sahibinden ASUS 360Hz monitör görmüştüm isterseniz linkini atabilirim fiyatı 14K.

Monitör seçeneklerin anlamsız seçenekler. 240Hz monitörlerin yanına 2K monitör koymuşsunuz. 240Hz modeller de pek parasını hak etmeden tipten modeller.
Nasıl bir sistem için nasıl bir monitör istiyorsunuz?
Hocam 240hz 27 inç monitörler koydum 249cm rog olan 23.5 sadece lg 2k koymamın sebebi hem boyut hem 2k olması fps ve hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum sizden öneri almak istedim sadece. 4090 ekran kartı ryzen 7 işlemci 64gb ram sistem özelliklerim

Hocam 240Hz 27 inç monitörler koydum 249cm ROG olan 23.5 sadece LG 2K koymamın sebebi hem boyut hem 2K olması FPS ve hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum sizden öneri almak istedim sadece. 4090 ekran kartı Ryzen 7 işlemci 64 GB RAM sistem özelliklerim

4090 varsa 1080p/240Hz bakmaman gerek zaten dostum. Bu denli güçlü bir sistem 4K monitörü bile hakeder.
Benim tavsiyem FPS oyunları oynadığın için ve görsellik istediğin için bunun ortasını bulduğumuz HP'dir.
Hem önerimizdir hem bütçene uyuyor hem incelemesi Rtings'te mevcut.
Çünkü o sisteme o baktığın ASUS falan hakaret olur. LG belki düşünürlürdü ama en en son seçenek. LG'ye gelene kadar çok alternatif sunarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı