15.000 TL oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
15.000

kenan360

Decapat
15.000 TL'ye PC almak istiyorum, normalde konsol alacaktımda ama benim bu FPS aşkımdan dolayı PC almaya karar verdim. Önerilerinizi bekliyorum.

Sadece kasa olsun yeter; diğer monitör, klavye gibi şeyleri sonradan halledeceğim, oyun oynamak için PC almak istiyorum onu da belirteyim. Bakalım 15.000 birim paraya ne sistem önerileri gelecek.

Not: Gönlümden bir PC'ye o kadar para bayılmak geçmiyor ama, zorlayıp 16.000-17.000 TL'ye belki çıkabilirim.

Al bunu geç hocam. Kendim kullanıyorum cihaz çok iyi. Tek eksiği 8 GB RAM olması ama dert etmene gerek yok 500 600 TL civarlarına bir 8 GB daha alıp makinenin keyfini sür derim.(düzeltme: Pardon hocam masaüstü istediğini görmemişim.)

Özellikle oyun oynamak istiyorsanız sakın laptop almayın. Hem ömrü çok olmaz hem de aynı parçalarla sistem topladığınızda daha yüksek bir performans elde edersiniz. Kasa önerisine gelecek olursam İtopya, Sinerji, gaminggen gibi sitelerde YouTuber, yayıncı adları altında 3060'lı, 13-14 bin TLlere kasalar çıkıyor. Onları takip edip yakalayabilirseniz en iyisini yapmış olursunuz.

Geri
Yukarı