15.000 TL Oyuncu Bilgisayarı

RyaeN

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-PC Özellikler-
•Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti
•İşlemci: AMD Ryzen 5 5500
•Ram: Kingston Furry Beast 8x2 GB
•Anakart: TUF GAMING A520M-PLUS
•Power Supply: Frisby FR-PS6580P 650W 80 +

-Ekipmanlar-
•Kulaklık: Steel Series Artics Nova 3
•Mouse: Steel Series Aerox 3
•Klavye: Steel Series Apex 3 TKL
Meslek
Twitch Yayıncısı
Arkadaşlar 15.000 TL'ye Güçlü bir Gaming Pc istiyorum, önerilerinize ihtiyacım var.
Ve bir de 5.000 TL'ye
Monitör - Kulaklık - Mouse - Klavye
Önerileriniz varsa çok yardımcı olur

Oynadığım oyunlar
Valorant Lol Cs:Go GTA5 Gibi yüksek güç isteyen oyunlar oynuyorum GTA5 oyununda 120 fps üstü istiyorum bu kadar teşekkür şimdiden.

Arkadaşlar 15.000 TL'ye Güçlü bir Gaming Pc istiyorum, önerilerinize ihtiyacım var.
Ve bir de 5.000 TL'ye

Oynadığım oyunlar
Valorant Lol Cs:Go GTA5 Gibi yüksek güç isteyen oyunlar oynuyorum GTA5 oyununda 120 fps üstü istiyorum bu kadar teşekkür şimdiden.
15 bin kasa+ekipmanlar mi.

Geri kalana ekipman alırsın. 18.750 tutuyor. Ekipmana o kadar para bayılmaya gerek yok bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

İşlemciyi AMD Ryzen 5 5600.

Anakartı BIOSTAR A520mh.

RAM'i G.Skill Ripjaws V 8x2 16 GB 3600 MHz.

Olarak seçin monitör de sistemle birlikte alınınca uygun fiyatlı oluyor ViewSonic 23.6 165 Hz 1 ms öneririm.

Arkadaşlar 15.000 TL'ye Güçlü bir Gaming PC istiyorum, önerilerinize ihtiyacım var.
Ve bir de 5.000 TL'ye

Oynadığım oyunlar
Valorant LoL CS:GO GTA 5 Gibi yüksek güç isteyen oyunlar oynuyorum GTA 5 oyununda 120 FPS üstü istiyorum bu kadar teşekkür şimdiden.

Hocam sen o paraya güzel bir kasa topla. 5 bin TL kulaklık ile 100 TL kulaklık insanı idare eder. Bu paraya iyi bir sistem istiyorsan kasa al. Bak benim kulaklığım 100 veya 120 TLdir. Monitörüm 1080P'dir. Klavye mouse çok şah şahalı bir şey değil. Ha monitör alırım acele etmiyoruz bakıyorum inceliyorum. Yalnız elimde hiçbir şey yok diyorsan daha sonra monitör alma imkanım olmaz diyorsan ben bir şey diyemem.

Geri kalana ekipman alırsın. 18.750 tutuyor. Ekipmana o kadar para bayılmaya gerek yok bence.

1300e pek bişi almaz bence ya, gamegarajdakini alsa belki bir tık daha kaliteli ekipman alır.

Sisteme baktım beğendim istediğim gibi monitör de güzel sadece klavye mouse ve kulaklık kaldi geri kalan parayla tam yeticek mi acaba

Geri
Yukarı