15.000 TL PC önerisi

Siz 1080P'de karar kılmışsınız sanırım, hayırlısı olsun. :)
Adsız2.png

Ekran 2K olarak geçiyor bir yanlışlık mı var hocam ?

Ryzen 5 3600'e X570 anakart? Tomahawk Max, B450 Aorus gibi anakartlar bile 3600 işlemcisine göre çok üst düzey. Ayrıca arkadaşa önerdiğim Gaming X anakarta Ryzen 7 3700X işlemcisi takıp üst düzey Overclock yapan kişiler var. 3600 için hayli hayli yeter. Zaten sistem düzenlenmeden önce S2H anakarta R7 2700X takmışlardı. :) Monitör konusunda da bazıları büyük ekran sever, kişiden kişiye değişir. Ben sadece 2K alması yönünde öneride bulundum.

James Donkey konusunda katılıyorum ancak X570 konusunda katılmıyorum. Burada kullanılan işlemci Ryzen 5 3600. Orta düzey bir çok B450 anakartı 3600'e hayli hayli yetiyor. İleriye dönük bir anakart almaya gerek yok, Gaming X üst düzey Ryzen 7 işlemcileri sıkıntısız bir şekilde çalıştırıp, overclock bile yaptırır. Lütfen burada araştırmadan yorum yapmayalım. :)
James Donkey ürünlerini önerilenlerde çıktığı için kullandım.Klavye ve kulaklıkta ne önerirsiniz ?

James Donkey ürünlerini önerilenlerde çıktığı için kullandım.Klavye ve kulaklıkta ne önerirsiniz ?
Olabildiğince ucuz seçmeye çalıştım. :) Ekipmana belirlediğiniz bütçeyi söyleyip konu açabilirsiniz isterseniz.

Olabildiğince ucuz seçmeye çalıştım. :) Ekipmana belirlediğiniz bütçeyi söyleyip konu açabilirsiniz isterseniz.
En fazla 1.000 TL ayirabilirim hocam. Bu ekipmanlarida incehesap üzerinden almayi düşünüyorum sipariş toplu bir şekilde gelmesi için.
@stevesm1221
Bu iş beni kanser edecek😀. Şimdide bu sistem çıktı karşıma. Sistem içinde rtx 2080 Ti olması beni cezbetti. 2K çözünürlükte ultra ayarlarda Battlefield 5 gibi bir oyunda 110-120 fps civarı performans gösteriyor. Ne yapmalıyım ?
@stevesm1221
Bu iş beni kanser edecek😀. Şimdide bu sistem çıktı karşıma. Sistem içinde rtx 2080 Ti olması beni cezbetti. 2K çözünürlükte ultra ayarlarda Battlefield 5 gibi bir oyunda 110-120 fps civarı performans gösteriyor. Ne yapmalıyım ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı