15.000 TL RTX 2060 Super sistem toplama

Bütçe
15000

kissearth

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde RTX 2060 Super Dual 8 GB ekran kartı var. Bunun üzerine bir sistem toplamak istiyorum. Bu kart ile uyumlu çalışacak mantıklı parçalar nelerdir? Neler tavsiye edersiniz? Bütçem 15bin.

Bence bu sistemi alin, 2060S satin gitsin. Zaten 2060S olmasinin bir avantaji olmayacak, eskidi.

Ya da karti hemen satip.

12.500-13.000 TL civarı ediyor.

İstersen 13400F + H610 anakart da tercih edebilirsin, 15K tutar.

Bence bu sistemi alin, 2060S satin gitsin. Zaten 2060S olmasinin bir avantaji olmayacak, eskidi.

Ya da karti hemen satip.

Ya da karti hemen satip.

Xbox SX olduğu için çok yüksek performanslı sistem aramıyorum mevcut kart ile calışacak bi sistem bakıyorum bütçede gpu ya pay vermek istemiyorum diğer parçalar da uzun ömürlü olsun istiyorum zamanla güçlendiririm gpu yu diye düşünüyorum

Xbox SX olduğu için çok yüksek performanslı sistem aramıyorum mevcut kart ile calışacak bir sistem bakıyorum bütçede GPU'ya pay vermek istemiyorum diğer parçalar da uzun ömürlü olsun istiyorum zamanla güçlendiririm GPU'yu diye düşünüyorum.

Açıkçası, 2019 yilinda cikmis bir GPU ile ugrasilmaz. Ne guc tuketimi dogru, ne DLSS 3.0, ne DLSS kare olusturma; resmen olu kart. Degmez yani. Sacmaliktan baska bir şey degil bu karta sistem olusturmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı