RTX 2060 Super sistem toplama

batuhan_n

Decipat
Bu konu hakkında çok fazla konu açtım biliyorum ama bu son. İçerisinde kesinlikle RTX 2060 Super olacak AMD falan olmayacak bu kesin. İçerisinde 240 GB SSD ve 2 TB HDD olacak bu da kesin bir şey. Zaman içerisinde upgrade yapabilirim. Uygun fiyatlı olsun bütçe 8K biraz artabilir. Kronik sorunu olan bir şey olmasın. İstediğim şeyler sadece bu kadar uygun fiyatlı bir sistem toplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam 8548 TL.

Bunu alırsanız tam istediğiniz gibi bir biligsayar olacaktır ancak ekran kartını dahil edemedim bu fiyata toplanması biraz zor oluyor upgrade bakımından önünün açık olması için yüksek bir güç kaynağı tercih ettim SSD çok sağlamdır, kalan parayı bankanızda tutun cuma günleri olan İncehesap üzerinden 3500 TL'ye 2060 Super geldi 1 ya da 2 hafta önce, yine gelecektir oradan alıp takarsınız hayırlı olsun. PN6KH2Y5 kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Bunu alırsanız tam istediğiniz gibi bir biligsayar olacaktır ancak ekran kartını dahil edemedim bu fiyata toplanması biraz zor oluyor upgrade bakımından önünün açık olması için yüksek bir güç kaynağı tercih ettim SSD çok sağlamdır, kalan parayı bankanızda tutun cuma günleri olan İncehesap üzerinden 3500 TL'ye 2060 Super geldi 1 ya da 2 hafta önce, yine gelecektir oradan alıp takarsınız hayırlı olsun. PN6KH2Y5 kodlu Özel Toplama Bilgisayar
İlerde ne gibi upgrade edebilirim?
Birde güç kaynağını Corsair gibi daha güvenilir marka seçebilirmisin?

İleride ne gibi upgrade edebilirim?
Bir de güç kaynağını Corsair gibi daha güvenilir marka seçebilir misin?

High Power bu fiyata alacağın en kaliteli güç kaynağı modellerinden birisidir, hatta bu model fiyat performans olarak Corsair'den çok çok daha iyi araştırabilirsin forumda. Corsair'den daha güvenilir bir markadır :). Büyük ihtimal ile 3060 ile değişebilirsin 2k çözünürlükte sıkıntı çıkarmaz.

High Power bu fiyata alacağın en kaliteli güç kaynağı modellerinden birisidir, hatta bu model fiyat performans olarak Corsair'den çok çok daha iyi araştırabilirsin forumda. Corsair'den daha güvenilir bir markadır :). Büyük ihtimal ile 3060 ile değişebilirsin 2k çözünürlükte sıkıntı çıkarmaz.
MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | ITOPYA Şöyle model buldum indirime girmiş alınır mı? MSI GeForce RTX 2060 GAMING 6G 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA buda indirime girmiş hangi günler indirime giriyor? Gayet iyi bir indirim gibi.
MSI GeForce RTX 2060 SUPER GAMING 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | ITOPYA Şöyle model buldum indirime girmiş alınır mı? MSI GeForce RTX 2060 GAMING 6G 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA buda indirime girmiş hangi günler indirime giriyor? Gayet iyi bir indirim gibi.
Sinerji Bilgisayar - 2/9 - Şikayetvar çoğu şikayet çözülmemiş sinerjinin güvenilir olduğuna eminmisiniz?

Son düzenleme:
Bugün gaming gecesi İncehesap.comdan takip edin belki 2060S falan gelir.
İkiside aynı ve 500 TL fark var.

İkiside aynı ve 500 TL fark var.
Daha indiime girmedi. Saat 21:00 da girecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı