15.000 TL sistem önerisi

Bütçe
15.000₺

yzcefe

Hectopat
Daha fazla  
2 3 kere konu açtım ancak ekran kartlarının stok sorunu olsun, karar verememiz olsun, sonunda bir sistem buldum sanırım normal fiyatı 13 binlerde ancak özelleştirerek bu fiyata geldim kasanın altında sıvı soğutmada var. 15.200 TL'ye bu sistem iyi mi daha iyisi olabilir mi?
Sıvı soğutma yerine 300 400 arası hava soğutma alıp , psu yu gold mu yapmalıyım aklımı kurcalıyor açıkcası.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    139 KB · Görüntüleme: 59
2 3 kere konu açtım ancak ekran kartlarının stok sorunu olsun, karar verememiz olsun, sonunda bir sistem buldum sanırım normal fiyatı 13 binlerde ancak özelleştirerek bu fiyata geldim kasanın altında sıvı soğutmada var. 15.200 TL'ye bu sistem iyi mi daha iyisi olabilir mi?
Sıvı soğutma yerine 300 400 arası hava soğutma alıp , psu yu gold mu yapmalıyım aklımı kurcalıyor açıkcası.
Açıkçası iyi gibi duruyor. PSU hakkında pek bir fikrim yok ama diğerleri iyi bence. Sitenin linkini atma şansınız var mı? Fiyatları uygun gibi geldi. Kendime ekran kartı arıyordumda.

Psu neden alınmaz özelleştirerek yaptığım için parça değiştirme şansım yok hazır sistem link atayım buraya siz neler yapabileceğimi söyleyin bide sıvı soğutma iyimi ucuz diye seçtim.

PSU neden alınmaz özelleştirerek yaptığım için parça değiştirme şansım yok hazır sistem link atayım buraya siz neler yapabileceğimi söyleyin bir de sıvı soğutma iyi mi ucuz diye seçtim.

XPG Core Reactor varken Cooler Master saçma, hem de bana göre kalitesiz.

Son düzenleme:
Hayır boş verin, illa değiştirmeyecekseniz Corsair 650W CV Series alın. Sarı renkli yazı varsa almayın.

Ya hocam benim anlamadığım Cooler Master o kötü bir marka değil ki neden PSU kötü diyorsunuz ayrıca 3070 falan var. 750 Watt daha ideal olmaz mı? Ben anlam veremedim ya benmi bilmiyorum acaba. @RPM

Yeni konular

Geri
Yukarı