15.000 TL sistem önerisi

Bütçe
15.000

Emrahsensei

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15k civari PC toplayacağım da sistem önerir misiniz? Uzun sürede kullanım tatmin edecek. Oyunlar: Valorant, PUBG, Apex, CS:GO, GTA, FIFA 23, Wolfteam vs arkadaşlar bütçe iyi mi yoksa herhangi bir değişiklik yapılır mı?

Bi' iki yüz ekle bunu al. Bu bütçe ile en uzun ömürlüsü ve performanslısı bu olur.

kanka bu ürünleri parça parça sipariş edip toplamak mı mantıklı yoksa direkt burdan alınır mı yada herhangi bir değişiklikte bulunup fiyattan kırma gibi çünkü daha monitor fln eklıcem buna cart curt

Hazır olarak alırsan daha ucuza gelir. Monitör dahil mi 15K bütçeye?
kanka şimdi şöyle evde bi monitor var idarelik kullanım için şuanlık düşünmüyorum bi 2 3 ay sonrasında almayı düşünüyorum mantıklı mı yoksa 15k bütçeye monitorlu mu almak mantıklı mı biraz bilgilendirirsen

kanka şimdi şöyle evde bi monitor var idarelik kullanım için şuanlık düşünmüyorum bi 2 3 ay sonrasında almayı düşünüyorum mantıklı mı yoksa 15k bütçeye monitorlu mu almak mantıklı mı biraz bilgilendirirsen

İmkan var ise attığım sistemi direkt alın. Elinizdeki monitör ile idare ettikten sonra yenisine geçersiniz.

@Emrahsensei, monitör için bütçen ne? Hiç yoksa ikinci el 1920x1080 monitör al. 1366x768 pek hoş değil.

@GalaxySal450, el atın hocam buraya.
işte burdada maddiyat sıkıntı yaratıypr hocam 15kya monitorlu sistem almak mı mantıklı yoksa 15 sistemı toplayıp sonra mı monitor almak pişman olmak istemiyorum o yüzden yardımcı olursanız

Yeni konular

Geri
Yukarı