15.000 TL sistem önerisi

Bütçe
15.000

Prime hocam bunu önerir misiniz?
Güç kaynağı bilinmeyen bir marka sanırsam. Tereddütte kaldım. Ona göre önereyim dedim.

Bilinmeyen marka degil. Fason Türk markalardan iyidir. Fiyatina gore hem Intel hem de NVIDIA isteniyorsa, iyi sistem.

Hepsiburada'da bir sistem vardı, monitör, klavye, mouse ne ararsan geliyordu. Intel i7 16 GB RAM, GeForce GT740 vardı. Ramtech marka. 8000TL civarıydı. O sistem alınır mı?

Hepsiburada'da bir sistem vardı, monitör, klavye, mouse ne ararsan geliyordu. Intel i7 16 GB RAM, GeForce GT740 vardı. Ramtech marka. 8000TL civarıydı. O sistem alınır mı?
Yok.

Al gec.

Yok.

Al gec.

Hocam selam yarın sabah bir sistem almam gerekiyor acil de;

Aynı fiyata bu alınır mı? Geçen sefer sistem siparişim kargoda kayboldu da, firma çok seri şekilde para iadesi yaptı. Benzer şey başıma yine gelirse ve başka firma yapmazsa diye korkuyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

Hocam selam yarın sabah bir sistem almam gerekiyor acil de;

Aynı fiyata bu alınır mı? Geçen sefer sistem siparişim kargoda kayboldu da, firma çok seri şekilde para iadesi yaptı. Benzer şey başıma yine gelirse ve başka firma yapmazsa diye korkuyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

Balde sistemi iyiymiş rx 6600 kullanan var mi bu model marka ekran karti ? Alınır mi ?

Rx6600 de problemler olmuyor dimi hocam ?
Sanki dün birisi '6600 aniden kapanıyor adlı konu açmıştı?.

Yeni konular

Geri
Yukarı