15.000 TL telefon önerisi

Bütçe
13.000 - 15.000
Evet, benim şansıma telefonda ölü piksel çıktı an itibari ile. Gerçi ölü piksel mi emin değilim. Dikey ve yatay gökkuşağı renkli kılcal, çok dikkatli bakınca görülen çizgiler oluştu ya da vardı ben yeni fark ettim. Yarın telefonu servise göndereceğim. Ya da aldığım yere götüreceğim. Bu işlemin nasıl ilerlediğini bilen arkadaşlarımız var mı?
Xiaomi servisine götürün hocam, belki ilk 2 hafta içerisinde arıza oluşması sebebiyle iade alabilirler

Evet, benim şansıma telefonda ölü piksel çıktı an itibari ile. Gerçi ölü piksel mi emin değilim. Dikey ve yatay gökkuşağı renkli kılcal, çok dikkatli bakınca görülen çizgiler oluştu ya da vardı ben yeni fark ettim. Yarın telefonu servise göndereceğim. Ya da aldığım yere götüreceğim. Bu işlemin nasıl ilerlediğini bilen arkadaşlarımız var mı?
Hocam fotoğrafını atabilir misiniz? Yüksek ihtimalle ekrandaki koruma camı çizilmiştir. Mümkünse ekrandaki jelatini çıkarın öyle bakın.
Eğer tahmin ettiğim gibiyse cihazda bir problem yok.

Hocam fotoğrafını atabilir misiniz? Yüksek ihtimalle ekrandaki koruma camı çizilmiştir. Mümkünse ekrandaki jelatini çıkarın öyle bakın.
Eğer tahmin ettiğim gibiyse cihazda bir problem yok.

Koruyucu camdan olabileceği benim de aklıma geldi ama camı kaldırdığımda hala olduğunu gördüm. Yarın Xiaomi ile görüşeceğim. Bakalım sonuç ne olacak. Telefonu vermek istemiyorum, aşırı memmunum telefondan. Fotoğrafta gözükecek bir şey değil ama çekmeyi denerim. Büyüme yapar mı emin değilim , şuan problem teşkil etmiyor ama ileriyi düşünüyorum.

Cumartesi günü Genpa'ya götüreceğim. Xiaomi müşteri hizmetleri ücretsiz ekran değişimi yapılacağını söyledi ama ben cihaz yeni olduğu için değişim talebinde bulunacağımı belirttim ve sanırım değişim yapılabilir sonuçta kullanıcı hatası değil. Cumartesi günü belli olacak umarım değişim yaparlarda THH falan uğraştırmazlar. Genpa ve birkaç servis var İstanbul'da önereceğiniz, şurası iyidir dediğiniz servis var mıdır?

Telefonda ölü piksel falan yok, kırılmaz camın kalitesiz olmasından kaynaklı. Camı sildikçe çizilmiş ve alttan enteresan şekilde rengi farklı alıyormuş. Ekranda sorun yok yani, içim rahatladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı