15.000 TL telefon önerisi

Bütçe
Aşağı yukarı 15.000

Usarda

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle iyi Sosyaller. Telefon almayı düşünüyorum. Bütçe olarak net bir bütçem yok ama 15 civarları olur gibi geliyor. Tabii fiyatına göre performansı iyi bir şey istiyorum ve ne olursa olsun aşırı pahalı olmaması tercihim. Zaten fiyatları biliyorsunuz malum. Ortalama fiyatlar böyle. Şu an kullandığım telefon Xiaomi Mi 8. 5 yıl falan oldu alalı. Bir telefonun kullanılabileceği kadar kullandım sanırım. Bataryası bitti artık. Bir dünya para verip batarya yeniletip eski telefonu kullanmaya devam etsem bile o birkaç aya yine kötüleşecektir diye düşünüyorum. Bu gibi sebeplerden de yeni bir telefon almaya karar verdim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle iyi sosyaller. Telefon almayı düşünüyorum. Bütçe olarak net bir bütçem yok ama 15 civarları olur gibi geliyor. Tabii fiyatına göre performansı iyi bir şey istiyorum ve ne olursa olsun aşırı pahalı olmaması tercihim. Zaten fiyatları biliyorsunuz malum. Ortalama fiyatlar böyle. Şu an kullandığım telefon Xiaomi Mi 8. 5 yıl falan oldu alalı. Bir telefonun kullanılabileceği kadar kullandım sanırım. Bataryası bitti artık. Bir dünya para verip batarya yeniletip eski telefonu kullanmaya devam etsem bile o birkaç aya yine kötüleşecektir diye düşünüyorum. Bu gibi sebeplerden de yeni bir telefon almaya karar verdim. Önerilerinizi bekliyorum.

S21 FE, POCO X4 GT, iPhone 11.

Kamera önemli değilse en mantıklı cihaz Poco F5.

Kamera önemli değilse Poco F5 kesinlikle.
Poco F5
Aşırı önemli değil ama yine de güzel çeksin isterim tabii ki. Güzel bir manzara vs gördüğümde fotoğrafını çekmeyi seviyorum.

POCO F5 256 GB 12 GB RAM modelini öneririm.
android istiyorsan poco F5 tavsiye ederim
Poco F5 öneren çok olmuş. Göz atacağım.

iPhone cihaz istiyorsan XS MAX 2. El olabilir
iPhone tercih edeceğimi pek sanmıyorum açıkçası.

12.000 civarına Realme GT 2 alabilirsiniz ya da Samsung olsun derseniz Galaxy S21 FE 5G daha iyi bir seçenek ama batarya konusunda GT 2 daha iyi.
S21 FE, POCO X4 GT, iPhone 11.
Tamamdır. Bu söylediklerinize de göz atacağım. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı