15.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
Max 15k
Belki S21 FE alabilirim ama sanırım o kadar artacagını düşünmüyorum :( internette baktıgım kadarıyla 18kdan başlıyolar.
GT 2 varken S21 FE'nin alınmasını pek mantıklı bulmuyorum, aradaki fiyat farkına değmez ancak neticede ön kameranın decodingi yüzünden elediniz. O yüzden GT 2 modelini saymıyorum; S21 FE'nin, S20 FE'ye en büyük üstünlüğü panel ve güncelleme desteği. SoC'lar benzer, ana kamera sensörü ve telephoto sensörü aynı.

Bir kişiye daha S20 FE aldırma görevini başarıyla tamamladığın için seni tebrik ederim.
Dostum, önerebileceğin başka bir cihaz varsa öner. Konu sahibi A34 almakta özgür. Şu telefonlara biyolojik varlık muammelesi yapmayı durdur artık, 4 yıllık olması, güncelleme desteği dışında herhangi bir dezavantaj yaratmıyor. Yaratıyorsa buyur söyle, telefon bozulacak mı durup dururken? Tabii ki hayır, biyolojik varlık değil bunlar.

Tamam işte 3 yaşını bitirmiş mi? Bitirmiş.

Birçok nedeni var. Biraz araştırırsan görürsün.

Bu arada illa S20 FE alınmak isteniyorsa; kimseyi engellemiyorum. Gidip alabilirsiniz.

Isınıyor mu verimsiz mi?
FPS mi düşürüyor SD 888 ısındığında SD 865e denk hatta daha kötü oluyor.
5G Türkiye'de yok bazı bölgeler hariç ki 2-3 yıla her yere zor gelir gelse bile 4.5G günümüzde bile başarısızken 5G ne kadar başarılı olur?

Peki sadece +600 TL ekleyerek S20 FE'den GT 2'ye geçmek mantıklı değil mi?

Hayır S20 FE GT2'den hızlı şarj ve güncelleme desteği dışında her yönden daha iyi.
5G TR yok.
Daha verimli ve termal başarımı daha iyi olan işlemci her ne kadar GT 2 telefonda sıvı soğutma vs olsa da verimsiz.
Suya toza dayanıklılık.
Daha iyi kamera.
Kablosuz şarj ve kablosuz güç paylaşımı.
Üstelik One ui>realme UI.
Ve kişinin oynadığı oyunda sabit 120FPS verir daha az güç tüketerek.

Size laf anlatmak imkansız. Neyse. Bana ne ya. Sadece en F/P cihaz önerdim. Sizin gibi Samsung fanboyu olmadığım için kusura bakmayın.

En F/P cihaz mı?
Tam olarak neyine para veriyorsun 13.000 TL'yi kronik sorunlu işlemcisine mi?
S21 FE yerine önerilebilir ama S20 FE başarısı varken GT 2'de.
Bence sorun sizde her yerde S20 FE'yi kötülüyorsunuz (güncelleme desteği çoğunlukla o tutmazsa 5G'ye laf atarsın)günümüzde S9 bile hâlâ sorunsuz.

GT 2 artıları.
Kağıt üstünde daha başarılı işlemci(gerçek hayatta ise termaş başarımı iyi olmayan bir işlemci soğutma sistemiyle öne geçilse bile verimsiz)
65W hızlı şarj(çok güç tüketmesi 65W şarj nedeniyle çok sorun değil hızlıca şarj edersin 65W ile yarım saatte tam şarj ama çok sık şarj etmek pil sağlığı için iyi değil)
Android 15 desteği.

S20 FE artıları.
Verimli ve termal başarımı iyi olan işlemci (25W ile 1 saatte tam şarj)
Daha iyi kamera.
Kablosuz şarj, kablosuz güç paylaşımı.
Suya toza dayanıklılık.
Metal çerçeve.
USB 3.0
Daha iyi yazılım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı