15.000 TL telefon önerisi

Bütçe
15.000TL
15.000TL'ye telefon olarak ne önerirsiniz? Bütçemin üstünde kalıyor ancak POCO X6 Pro çok öneriliyor o fiyata çıkmaya değer mi? Ayrıca yenilenmiş telefon alınır mı? Hafta içleri günde en fazla 5 saat telefon kullanırım. Xiaomi'ye karşıda bir ön yargım var çevremde kim kullandıysa hep bir teknik sorun oldu. Xiaomi alınır mı?

O bütçede Exynos işlemcili hiçbir Samsung almayın hocam başta A35 olmak üzere eğer çentik takıntınız yoksa A34 inanın daha iyi bir tercih.

Daha önce kullandığınız cihazlar düşük segment Redmiler vs. ise Xiaomi ön yargınızı bir kenara bırakarak rahatlıkla X6 Pro alabilirsiniz. Çıkmaya samimi olarak söylüyorum değer. 8/256 GB modeli işinizi fazlasıyla görür. Zaten oyun da oynuyorsanız kendi segmentindeki en f/p cihaz. Önerimdir.

Galaxy S21 FE öneririm. A54 ve A35'den çok daha iyi. Kamera ve Yazılım olarak da X6 Pro'dan daha iyi. HyperOS cilalama gibi birşey , hiç beğenmedim ben. OneUI kaymak gibi geliyor o sistemden sonra.

Galaxy S21 FE öneririm. A54 ve A35'den çok daha iyi. Kamera ve Yazılım olarak da X6 Pro'dan daha iyi. HyperOS cilalama gibi birşey , hiç beğenmedim ben. OneUI kaymak gibi geliyor o sistemden sonra.
Günde 3 saat oyun oynanıyormuş. Teorik olarak S21 FE batarya faciasına yol açar. Isınmayı vs. saymıyorum bile.

Kamerası nasıl? Pili hızlı bitiyor mu?
Kamerası beni idare ediyor, öyle aman aman güzel değil ama kötü de denemez. Arada sırada fotoğraf çekiniyorsanız fazlasıyla işinizi görür. Batarya olarak bu kadar güçlü bir işlemciye göre gayet iyi.

Normalde MIUI arayüzünden nefret ederdim fakat HyperOS şu an çok soft, ekstra bir özellik falanda yok öyle aman aman saf Android deneyimine yakın oluyor diyebilirim, gayet akıyor cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı