15.000 TL'ye 2. el Gaming laptop önerisi

kfrkan

Hectopat
Daha çok oyun için ama photoshop, film vs. için de kullanacağım. Ekranı kaliteli olursa iyi olur. Oyunlar genelde FPS ama EAFC 24'de muhtemelen oynarım. Bütçem 15K civarında, bu civarda hangi cihazları bulabilirim? Nelere dikkat etmeliyim, özellikle hangi ekran kartı daha iyi olur?

Ryzen 5 5600H 3050TI HP bir cihaz buldum. Alınır mı? Yoksa I5 11400H 3050 Excalibur G770 var. Ama ısınma sorunu olduğu için çok önermediler.

Son düzenleme:
Daha çok oyun için ama Photoshop, film vs. için de kullanacağım. Ekranı kaliteli olursa iyi olur. Oyunlar genelde FPS ama eafc 24'te muhtemelen oynarım. Bütçem 15k civarında, bu civarda hangi cihazları bulabilirim? Nelere dikkat etmeliyim, özellikle hangi ekran kartı daha iyi olur?

Ryzen 5 5600H 3050 Ti HP bir cihaz buldum. Alınır mı? Yoksa i5 11400H 3050 Excalibur G770 var. Ama ısınma sorunu olduğu için çok önermediler.

HP güzeldir r değil de Intel modelini kullanıyorum Max 85 derece gördüm.

HP güzeldir r değil de Intel modelini kullanıyorum Max 85 derece gördüm.
Benim de kafamı karıştıran R olması. Kasada 3500X kullanıyordum memnundum ama Kule tipi fan vardı. Oynayacağım oyunlarda sorun yaşar mıyım? Ekran Kartı 3050 vs 3050TI farkı var ve HP ısınma sorunu daha azdır diye düşünüyorum.

Benim de kafamı karıştıran r olması. Kasada 3500X kullanıyordum memnundum ama kule tipi fan vardı. Oynayacağım oyunlarda sorun yaşar mıyım? Ekran kartı 3050 vs 3050 Ti farkı var ve HP ısınma sorunu daha azdır diye düşünüyorum.

R olan biraz daha güçlü model soğutma konusunda üzmez 1 yılda bir termal macun değiştirin yeter.

Geri
Yukarı