15.000 TL'ye güzel sistem alınabilir mi?

Bütçe
15000

GQK

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 15bin TL bütçem var ve sistem kurmak istiyorum ama zor oldugunun da farkındayım. Nette oyun oynayıp yayın açanları da görünce bir özeniyorum hiç öyle sitem toplayamadım. Sizin öneriniz nedir acaba? Hem PUBG, GTA 5, Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynayabileceğim bir sistem çıkarabilir miyiz acaba bu fiyata? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
ek olarak: sistem toplama ve hangi parçaların iyi olup olmadığını bilmyorum ona göre yönlendirirseniz... <3

Son düzenleme:
Bütçenizi ₺1.000 aşıyor ama ''şu anlık'' bu sistem var:

Normal şartlarda en fazla 14 bin liralık sistem ama son dönemde fiyatlar arttı. Bütçenizi aşamazsanız parça parça öneri yapacağım, bazı parçaları 2. el almanız gerekebilir.

Bütçenizi ₺1.000 aşıyor ama ''şu anlık'' bu sistem var:

Normal şartlarda en fazla 14 bin liralık sistem ama son dönemde fiyatlar arttı. Bütçenizi aşamazsanız parça parça öneri yapacağım, bazı parçaları 2. el almanız gerekebilir.
keşke aşabilsem ama maalesef aşamıyorum :(. parça parça alırsam nasıl olur fiyatı?

Merhaba arkadaşlar, 15bin TL bütçem var ve sistem kurmak istiyorum ama zor oldugunun da farkındayım. Nette oyun oynayıp yayın açanları da görünce bir özeniyorum hiç öyle sitem toplayamadım. Sizin öneriniz nedir acaba? Hem PUBG, GTA 5, Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynayabileceğim bir sistem çıkarabilir miyiz acaba bu fiyata? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. <3

RX6600 sistem alınır. Tüm söylediğin oyunları da aynı anda açar hepsini oynarsın.

RX6600 sistem alınır. Tüm söylediğin oyunları da aynı anda açar hepsini oynarsın.
sistem toplama işinden hiç anlamıyorum,ve hangi parçalrın iyi oldugunu bilmiyorum, bu dediğin rx6600 nedir mesela onu da bilmiyorum.. nerden toplayabilirim bu dediğin sistemi güvenilir siteler var mıdır?

Keşke aşabilsem ama maalesef aşamıyorum :( Parça parça alırsam nasıl olur fiyatı?
İkinci elden RX 6600 alırsın, ₺4.000'ye temizini bulursun. Geri kalan bileşenleri ise sıfır olarak şu şekilde alırsın:

Alabileceğin en kaliteli sistem bu şekilde olur. RX 6600 ne bilmiyorum demişsin, RX 6600 ekran kartı. Bu sistemi alırsan da 1080p çözünürlükte neredeyse her oyunu akıcı şekilde oynayabilirsin.

İkinci elden RX 6600 alırsın, ₺4.000'ye temizini bulursun. Geri kalan bileşenleri ise sıfır olarak şu şekilde alırsın:

çok çok teşekkür ederim zaman ayırıp yardımcı olduğunuz için ben bunlara bakayım bi. <3

Rica ederim, aklına takılan bir şey olursa sor mutlaka. Ekran kartını dediğim gibi ikinci elden alman gerekiyor. 4.000 TL'ye temizi bulunabilir. Kaliteli bir sistem oldu, performans olarak da 1080p çözünürlükte neredeyse her oyunu 60 FPS üstü akıcı bir şekilde oynarsın.
peki monitör olarak ne almamı önerirsiniz uygun yollu veya ikinci el herhangibirşey de alsam olur mu?

ayırca bu sistem parçaları arasında herhangi bir uyumsuzluk olmaz değil mi?

Geri
Yukarı