15.000 TL'ye hazır sistem önerisi

Dostum güncellemeden tek anladığın ekran kartını yükseltmek mi? İleride AM5 platformuna geçtiğinde RX 6800-6900 gibi kartlar takabilecek bir PSU'su olması ileriye dönük olacak. 1080p monitörü upgrade etmek zorunda değil 6700 XT gibi bir kart takacak ise. 5600 alır ayarları maksimuma çeker ve oynar darboğaz olsa bile çok göze batmayacak.
adam bütçem yok diyor sen am5 platformundan bahsediyorsun bu platforma geçip bütün parçaları güncellemek yerine bi çılgınlık yapıp kasasınıda satabilir yada amd tarafında hiç bu sıkıntıya girmeyip nvidia gibi uzun ömürlü bir sistem kurabilir

adam bütçem yok diyor sen am5 platformundan bahsediyorsun bu platforma geçip bütün parçaları güncellemek yerine bi çılgınlık yapıp kasasınıda satabilir yada amd tarafında hiç bu sıkıntıya girmeyip nvidia gibi uzun ömürlü bir sistem kurabilir

Tamam. Günümüzde zaten köşeye para atmak diye bir şey yok.

Göz ardıya eklemeyi unutmayın.

Teşekkür ederim hocam.

Tamam. Günümüzde zaten köşeye para atmak diye bir şey yok.

Teşekkür ederim hocam.
kanka ne anlatıyosun ya köşeye para atmak falan ahhahahaha tamam dur köşeye para atsın herkes seneye am5 platforma geçiyoruz hahahahha

Göz ardıya eklemeyi unutmayın.
kanka hayatında hiç hatrısayılabilir bir sistem sahibi oldunmu bilmiyorum ama olmadın galiba rx400 serisinde cs 1.6 falan oynamaya devam et mesela sen. ben cw sesinden bahsetmemiştim ama sen bilirsin benim kullandığım kartlar gibi kartlar kullanma fırsatın olsaydı en ufak sorununda satıcı firmalara nasıl yamyamlık yapacağını sezebiliyorum şuan o gelen ağız kokundan sonra hahahah

Merhaba arkadaşlar, çocukluğumdan beri evimde oyun oynamak için PC olsun istiyordum, 23 yaşımda işe girdim. Şimdi bir sistem toplamak istiyorum fakat pek bir bilgim yok ekran kartları işlemci falan, hazır sistem almak istiyorum fakat baktığım her sitede birçok şikayet var Gaming gen, İtopya Sinerji sitelerinde ne yapmamı önerirsiniz? Az bir şey araştırdım işlemci olarak Ryzen 5500 veya 5600 ekran kartı olarak RTX 3060 ve RX6600 yeterli benim için ve bir de monitörün kasaya uymama durumu oluyor mu? 144 Hz alacağım.

Bütçe 15000 TL.
kankam sen arkadaşların dediği sistemi al ozaman baksana yırttılar biyerlerini ama konuyu sakın kapatma sistemi al kur 1 hafta sonra buraya atacağın mesajşarı çok merak ediyorum o leş kartla çıkaracağı sorunlarla ve cw sesiyle ilgili kusura bakma post unu kirlettik arkadaşlar yüzünden iyi akşamla sana

Hocam kusura bakmayın pek bilgim yok da 3-4 tane farklı ryzen 5600 var arasına baya fiyat farkı var en düşük olanı alsam olur mu

Geri
Yukarı