15.000 TL'ye Kadar Laptop Önerisi

İşlemci gücüne ihtiyaç duyuyorsanız 2. yi tercih edebilirsiniz araştırdığım kadarıyla bütçenize en uygun 2 laptop bu.

İki önerim olacak size: MSI GF63 THIN 10SCSR-658XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD, Core i7-10750H, 16GB RAM, 512GB SSD, GTX1650TI 4GB, DOS: Amazon.com.tr

Apple ürünlerine ne dersiniz bilmiyorum ama araştırabilirsiniz;

Ayrıca çok hafif bir üründür.
Cevabınız için teşekkür ederim ancak kullandığım birçok uygulama ve derleyici maalesef Windows veya Linux ortamını zorunlu kılıyor. Bu nedenle macOS'lu cihaz bakmıyorum. Ayrıca MSI marka olan modelde de 1650TI uzun vadede sorun oluşturur.

Yaklaşık 1 Ay kadar önce kardeşime aldım başarılı bir cihaz ısınma sorunu tecrübe ettiğimiz kadarıyla yok ve grafik kalitesini beğendim . Kendim MSI Kullanıyorum ama Lenovaya da baya bi ısındım .
Hocam açıkçası benim de gözüm Lenovo cihazlara kaymıyor değil. Eski bilgisayarım Lenovo markaydı ve 7 yıl boyunca günde min 12 saat açık kalmasına rağmen beni bir defa bile üzmedi :) Lenovo Legion 5 15IMH05H Intel Core i7 10750H 16GB 1TB SSD RTX 2060 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 81Y600FKTX şu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Attığınız linkteki cihaz 17.6 inç. Taşınabilirliği zor bir ürün
Gayet şık ve hafif duruyor hocam ancak MX serisi ekran kartı düşünmüyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim ancak kullandığım birçok uygulama ve derleyici maalesef Windows veya Linux ortamını zorunlu kılıyor. Bu nedenle macOS'lu cihaz bakmıyorum. Ayrıca MSI marka olan modelde de 1650TI uzun vadede sorun oluşturur.

Hocam açıkçası benim de gözüm Lenovo cihazlara kaymıyor değil. Eski bilgisayarım Lenovo markaydı ve 7 yıl boyunca günde min 12 saat açık kalmasına rağmen beni bir defa bile üzmedi :) Lenovo Legion 5 15IMH05H Intel Core i7 10750H 16GB 1TB SSD RTX 2060 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 81Y600FKTX şu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Attığınız linkteki cihaz 17.6 inç. Taşınabilirliği zor bir ürün
Mesajı düzenledim, o önerileri boş verin daha iyi bir model buldum :D
Huawei gereksiz pahalı.

İşlemci gücüne ihtiyaç duyuyorsanız 2. yi tercih edebilirsiniz araştırdığım kadarıyla bütçenize en uygun 2 laptop bu.
Bunda sorun olurmu bilmem ama Asus laptop kesinlikle tavsiye etmem, kullandığım laptoplarında ısınma sorunu vardı.

Yani ben çok ön yargılıydım , 10750 nin ısınması konusunda ama performansını beğendim , yani sırt çantası var bizde rahatsızlık çekmiyoruz yine de tercih meselesi :) . Ama ne excalibur , ne Rog , ne omen bu cihazları sevmiyorum .

Yeni konular

Geri
Yukarı