15.000 TL'ye kadar monitör önerisi

RedDawn4

Decapat
Daha fazla  
2 tane monitör seçtim alta linklerini bıraktım yeni toplama aşamasında olduğum bilgisayarım için monitor bakıyorum. Editler, tasarimlar vb. yapacağım yani renkler benim için oyunlarda ve işlerde önemli oyun geliştirmeyle uğraşacağım ve aktif olarak oyun oynayacağim aynı zamanda yayınlar ve vidolar yukleyeceğim. Ms duşuk Hz yüksek ve isteklerimi karşılayacak 2 monitöre ihtiyacım olacak, biri dikey biri ana yani yatay. Ben henüz dikey monitör bakmadim ama yatay olarak kullanabileceğim ve bütçeme uyan 2 monitör var. Asansör ve pivot önemli değil monitör tutacağı kullanacağim.

Monitör tutacağı: Cloody Ds90 Lcd Led Aluminyum Monitör Tutucu Kol Amortisörlü Vesa Monitör Standı Max 9 Kg Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Omen 27qs ve Vg27aqml1a kullanmış biri olarak ikisini de öneririm.
Asus olan overclock ile 260hz oluyor. 144hz de 10bit verebiliyor. Omen ise 8 bit. 144hz yeterliyse 10 bitte daha çok renk derinliği alacağın için Asus Vg27aqml1adaha mantıklı olur. Yani 3. Linkteki monitör.
2. Likteki monitör hakkında bilgim yok. Aynı zamanda Vg27aqml1a 2023 model ve fast ips.

Bende AW2724DM üzerine yoğunlaştım, G2725D de olabiliir yada LG 27GR83Q-B

Omen 27qs ve Vg27aqml1a kullanmış biri olarak ikisini de öneririm.
Asus olan overclock ile 260hz oluyor. 144hz de 10bit verebiliyor. Omen ise 8 bit. 144hz yeterliyse 10 bitte daha çok renk derinliği alacağın için Asus Vg27aqml1adaha mantıklı olur. Yani 3. Linkteki monitör.
2. Likteki monitör hakkında bilgim yok. Aynı zamanda Vg27aqml1a 2023 model ve fast ips.
Asus model nasıl bende merak ettim arada m olmayan modeli rtrings de pek iyi sonuç almamış, ışık sızması ve gsync durumu nasıldı

Bende var hocam
Bende AW2724DM üzerine yoğunlaştım, G2725D de olabiliir yada LG 27GR83Q-B

Asus model nasıl bende merak ettim arada m olmayan modeli rtrings de pek iyi sonuç almamış, ışık sızması ve gsync durumu nasıldı
Bende var hocam Omen o konuda daha iyi ama Asusta asala rahatsız edecek kadar değil. Hattan eşim ruh hastasımısın nesi var bunun dedi sorduğumda =) M olmayan model ile çok fark var hocam hem 3-4 sene gibi birşey hemde teknoloji.

Bende var hocam

Bende var hocam Omen o konuda daha iyi ama Asusta asala rahatsız edecek kadar değil. Hattan eşim ruh hastasımısın nesi var bunun dedi sorduğumda =) M olmayan model ile çok fark var hocam hem 3-4 sene gibi birşey hemde teknoloji.
Omen hangi konuda iyi ocam ve hangi model

Ben 11 Aralıkta indirimler başlayınca satıcı olarak amazonu seçip bunu alacağım. Amazon.com.tr

Üstte arkadaşın attığı Dell modeli de çok iyi ancak ölü piksel, ışık sızması vs. olduğunda firmayla uğraşıp kanser olmak istemiyorum. En azından amazon sorgusuz iade alıyor.

Ben 11 Aralıkta indirimler başlayınca satıcı olarak amazonu seçip bunu alacağım. Amazon.com.tr

Üstte arkadaşın attığı Dell modeli de çok iyi ancak ölü piksel, ışık sızması vs. olduğunda firmayla uğraşıp kanser olmak istemiyorum. En azından amazon sorgusuz iade alıyor.
Amazon u nasıl seçebiliyorsun bunda

Yeni konular

Geri
Yukarı