15.000 TL'ye kadar sistem önerisi

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
Hepsini aynı yerden İtopya'dan alıp toplattırmak mantıklı olur mu, çevremde toplattırmak için tanıdığım güvenilir bir bilgisayarcı yok, benim bilgim var fakat yapamazsam yaptıracak güvenilir bilgisayarcı pek tanımıyorum, benim de pek tecrübem yok maalesef YouTube'da izlediklerimden biliyorum. Şu anki bilgisayarımda söküp takıyorum ama şu anki kasa bayağı eski. Sizce bu bütçeye bilgisayar mı toplanır yoksa hazır mı alınır, PSU benim için biraz önemli güvenilir PSU olan bir kasa önerebilirsiniz, kendim de ne toplayabildiğime bakacağım. Ve hazır olarak ne alabileceğime de bakacağım fiyatlara göre bir beklentim olsun. Toplam 20k bütçe var 5K da monitör olabilir istediğiniz gibi önerebilirsiniz. Mesela 16 bin TL bilgisayar 4 bin TL monitör olacak şekilde önerilebilir.

3060 değil de 3070 veya RX 6700 XT'ye çıksak bütçe arttırılabilir.

ne kadar arttırılabilir mesela?

25k toplam 20k ya PC 5K ya monitör olabilir. 3070 cok pahali RX 6700 XT alabilirim.

Geri
Yukarı