15.000 TL'ye laptop önerisi

harun çeçen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, benzer konular daha önce konuşulmasına rağmen malumunuz fiyatlar sürekli arttığı için yeni bir başlık açmak istedim. Başlıkta belirttiğim gibi 15.000 TL civarında laptop istiyorum. Daha önceki laptopumdan her oyunu düşük ayarda oynamaya alıştım zaten bu laptopumda da orta ayarda Witcher 3 oynatsa bana yeter.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Amd daha ucuz olur diye hep ryzen 5 islemcili laptoplara bakmıştım nvidiayı hic düşünmemiştim. Youtubedan bir video seyrettim ve eğer videodaki sistemle benzer ozelliklere sahipse benim için kesinlikle yeterli olur oyun performansı açısından. Rica etsem kontrol eder misiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. AMD daha ucuz olur diye hep Ryzen 5 islemcili laptoplara bakmıştım NVIDIA'yı hiç düşünmemiştim. YouTube'dan bir video seyrettim ve eğer videodaki sistemle benzer ozelliklere sahipse benim için kesinlikle yeterli olur oyun performansı açısından. Rica etsem kontrol eder misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İslemciyi de yaz oyle bak. MX450 GTX bir ekran kartinin gucundeydi. Fena degil.

Bu bütçeye anca atılan gibi MX cihazlar alabilirsiniz fakat israf olarak görüyorum ben ne kadar fazla oyun oynamayacak da olsanız, yerinizde olsam 2. el tercih ederim.
Hocam youtubedan oyun performansına baktığımda benim icin gayet yeterli duruyor fazlasında gözüm yok. Bunun dışında neden israf diye düşündüğünüzü sorabilir miyim. 2. el almak istemiyorum çünkü

Hocam YouTube'dan oyun performansına baktığımda benim icin gayet yeterli duruyor fazlasında gözüm yok. Bunun dışında neden israf diye düşündüğünüzü sorabilir miyim? 2. el almak istemiyorum çünkü

Fiyatına göre israf olduğunu düşünüyorum, çok değil 2 ay önce 10k civarına satılan cihazlardı zaten, yavaş yavaş yeni serilerle düşük bütçede alınacak model kalmadı stokların azalmasından dolayı genellikle. 2. El almak istemiyorsan gene tek seçeneğin bu zaten dediğim gibi.

Fiyatına göre israf olduğunu düşünüyorum, çok değil 2 ay önce 10k civarına satılan cihazlardı zaten, yavaş yavaş yeni serilerle düşük bütçede alınacak model kalmadı stokların azalmasından dolayı genellikle. 2. El almak istemiyorsan gene tek seçeneğin bu zaten dediğim gibi.
Hocam tavsiyenize uyarak 2. el laptoplara baktım. 15 kya monster abra laptop buldum temizinden. 3 sene bile götürse benim için yeterli. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Hocam tavsiyenize uyarak 2. el laptoplara baktım. 15 kya monster abra laptop buldum temizinden. 3 sene bile götürse benim için yeterli. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için
Rica ederim fakat Abra'nın hangi modeli? Clevo kasalı modelleri iyi olmuyor, ona göre tercih edin. Link atın isterseniz bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı