15.000 TL'ye oyuncu laptop önerisi

Bütçe
maks 16K
Peki hocam ben bunu uzun vadede kullanacağım bu bilgisayar beni uzun vadede gçtürür mü bir de üniversite için de kullanacağım bu bilgisayarı o yandan ideal midir? Bir de bir sıkıntı çıkarsa Monster'da iade etmek kolay mı?

İadesi en rahat firmalardan biri. GP76'da iyi bakarsanız uzun yıllar götürür.

Yıllık bakımları için Monster'a gönderirseniz ilk günlü gibi kalır. Evet kullanılabilir, sadece biraz ağır. 3kg.

Peki hocam diğer Monster'lar gibi olmadığına eminsin değil mi bir sorun olmaz ve yüksek FPS alırım değil mi?
Yıllık bakımları için Monster'a gönderirseniz ilk günlü gibi kalır. Evet kullanılabilir, sadece biraz ağır. 3kg.

Bir de duyduğuma göre sadece oyun içinmiş üniversite okul ve iş gibi şeyler için de kullanabileceğim bir model mi?

Bir de MUX nasıl açılır ve MUX açıkken monitöre bağlarsam bir sıkıntı olmaz değil mi?

Peki hocam diğer Monster'lar gibi olmadığına eminsin değil mi bir sorun olmaz ve yüksek FPS alırım değil mi?

Bir de duyduğuma göre sadece oyun içinmiş üniversite okul ve iş gibi şeyler için de kullanabileceğim bir model mi?

Bir de MUX nasıl açılır ve MUX açıkken monitöre bağlarsam bir sıkıntı olmaz değil mi?

Oyun laptopu olduğu için her işi yapar. Ve diğer modeller gibi değildir. MSI üretimi, MSI piyasada kalite ve güvenin simgesidir. MUX açıkken bağlarsanız bir şey olmaz, sadece laptopta ki görüntüyü kesmeniz lazım.

Oyun laptopu olduğu için her işi yapar. Ve diğer modeller gibi değildir. MSI üretimi, MSI piyasada kalite ve güvenin simgesidir. MUX açıkken bağlarsanız bir şey olmaz, sadece laptopta ki görüntüyü kesmeniz lazım.

Ben monitöre bağladığımda MUX açık olsa da MUX'u kullanabileceğim değil mi?

Peki hocam MUX nasıl açılır?

Son olarak 144 Hz mi 240 Hz mi monitör almalıyım bir şey fark eder mi?

Monitör zaten MUX görevi görür o yüzden açmanıza gerek kalmaz.

Ağırlıklı olarak CS Valorant oynarsanız 240 alın. Yoksa 240'a gerek yok.

Fortnite için gerekir mi?

Hocam monitörde MUX olsa bile laptopun MUX özelliği açıkken bağlarsam bile yine MUX çalışır mı?

MUX'un hep açık kalması zararlı mı?

Ve MUX nasıl açılıyor.

Fortnite için gerekir mi?

Hocam monitörde MUX olsa bile laptopun MUX özelliği açıkken bağlarsam bile yine MUX çalışır mı?

MUX'un hep açık kalması zararlı mı?

Ve MUX nasıl açılıyor.
Şu an https://www.hepsiburada.com/hp-omen...BO?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail linkteki HP Omen'i almaya karar verdim gibi, başka öneriniz var mıdır?

Geri
Yukarı