15.000 TL'ye sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Silinen üye, 10 senelik bir pc olmaz elbette bir parça bozulacak ve değiştirmek zorunda kalacaksınız. Kendi test ettiğim şekilde konuşuyorum 10 senelik bilgisayar sadece işlemci ve kasa değişmedi, diğer tüm parçalar değişikliğer uğradı...

Not : Emin değilim ama bence işlemci değişmedi çünkü 10 yıl az bir süre değil. ;)

@hesoyam59 bu bütçeye ekran kartları'da sıvı sogutma olucak şekilde 4k 'ya fazlasıyla yeticek bir sistem kurabiliriz bu aralar forumda yüksek bütçeli fake konular açılıyor eğer siz de eğlenmiyorsanız detaylı bir şekilde yardımcı olalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft amcamız DirectX desteğini kesince sistemler çöp oluyor zaten. Yıl hesabı yaparken bu adamların temel amaçlarını ve nasıl para kazandıklarını unutmayın.
Amcamız lütfederse mantle gibi cpu'yu akıllıca kullanmaya karar verirse hepimiz mutlu oluruz ama bu seferde amcamız eskisi gibi cebini dolduramaz, insanlar daha uzun süre kartlarını kullanır, zarar ederler, öyle veya böyle bu devran değişmedi değişmeyecek bence mantle'ın getirdiği uyanıştan da umudum yok, yani paso sistem yenilemeye devam.

Ayrıca bir sistemin ne kadar götürdüğünü, artık götürmediği zaman anlarsınız. Tahmin yapmak gereksiz.:D

Teşekür ederim ben en iyisi 5.000 TL'lik bir PC toplayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların dediği gibi şuan 30.000 Tl yede bilgisayar toplasan kimse sana garanti 10 yıl götürür diyemez. Gidersin Üretilmiş en iyi ekran kartını alırsın Dx 11.2 desteklidir örneğin. Ve 2 sene sonra Crysis 4 çıkar veya 5 çıkar bu seferde Dx12 yi çıkarırlar 10 sene diye topladığın bilgisayarda oynayamassın. Ha bu çok uzak bir ihtimal gibi gözükebilir daha çok uzun bir süre Dx.11 yeterli olacaktır bence fakat kimse garantisini veremez sonuçta. Zaten 5.000 bin TL,ye kuracağın sistem fazlasıyla tatmin edici olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı