15.000 TL'ye sistem toplamak

Maalesef, ancak önümüzdeki hafta pazartesi günü kontrol ederek bilgilendirebilirim. FPS değerleri tam aklımda değil. Genelde Warzone, RDR2, Cyberpunk ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyordum ama.

Olsun çok önemli değil yardımınız için çok müteşekkirim. Sadece oyunlar akıcı oynatıyor muydu onu söylemeniz yeterli olur. Tam değerler de şart değil aklınızda oluşan ufak bir kıvılcım bile yeterli olur tekrar teşekkürler.

Olsun çok önemli değil yardımınız için çok müteşekkirim. Sadece oyunlar akıcı oynatıyor muydu onu söylemeniz yeterli olur. Tam değerler de şart değil aklınızda oluşan ufak bir kıvılcım bile yeterli olur tekrar teşekkürler.
Genel oyunlarda hiçbir problem yok, Cyberpunk akıcı değildi optimizasyonu yüzünden bir de denemek amaçlı MSAA dahil en yükseğe çekmiştim RDR2'de o şekilde de akıcı değildi normal olarak fakat en yüksekte dengeli ayarlar sağlanırsa akıcılık kazanılabilir, zorlayan oyunlarda 60 FPS sabit olmasa da 40-60 arasında oynayacağını düşünüyorum en üst grafiklerde. Rainbow Six: Siege, Warzone gibi oyunlar çerez olarak geliyor karta.

Bu fiyatların altına daha sağlam RTX 3060'lı hazır sistem var. Newegg'den almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. RTX 3070 ve i7 10700K sistemi 16.500 TL 'ye almıştım 2 ay önce.

Peki sağlam mıdır garantileri var mıdır ve güvenilir bir firma mıdır?

Kargo çok fazlasıyla sağlam geliyor ve dünyaca bilinen firma. Amazon gibi düşün. Yaklaşık 10 kişi birden aldık.
Garantisi var tabi ama newegg'e göndermeniz gerekecek tekrardan. Merak etmeyin 3 günde ellerinde oluyor kargo.

Geri
Yukarı