15.000TL laptop önerisi

Hocam 30 serisi çıktığı gibi bitti. Biraz bekleyin bence. Daha çok model çıkacak ve stoklar da düzelecektir. 15 bin gibi bir bütçe varken dar bir skaladan seçim yapmak mantıklı değil bence.
Hocam siz bu işin pirisiniz. Tutup da size laptop önermek garip olur. Kendinize bir Legion önerin ve alın bence.
Akıl akıldan üstündür diye düşünüyorum hocam. Gözümden kaçmış bir model olabilir, o yüzden açtım konuyu. Kur çok oynak, beklemek pek istemiyorum ama tek seçenek o gözüküyor V22.1 harici. Keşke ülkemizde olsa da kendime Legion önerebilsem :).
Tracer tercih etmediğimi belirtmiştim hocam.

Legion serisini bekle demek isterim ama kur baya sıkıntı. Tahminim kur artmaya devam eder. V22.1 tek seçenek gibi.
Bu arada ben Legion laptopların 15000 TL'den yüksek bir fiyata çıkacağını düşünüyorum.
Evet ben de aynı şekilde düşünüyorum hocam. 10870H varken 5600H pek tercih etmek istemiyorum. Ayrıca 15" olması da kötü.

arkadaşlar siz iyimisiniz monster t7 15000 tlye alınabılecek en ıyı pc
Böyle bilgili bir adama kötü laptop atmak güldürücü.

Hocam sıkın dişinizi Lenovo nisan ayı gelecek demiş Legion'a.
Beyfen piyasayı biraz araştırıp konusursanız daha mutlu olurum

Akıl akıldan üstündür diye düşünüyorum hocam. Gözümden kaçmış bir model olabilir, o yüzden açtım konuyu. Kur çok oynak, beklemek pek istemiyorum ama tek seçenek o gözüküyor V22.1 harici. Keşke ülkemizde olsa da kendime Legion önerebilsem :).

Tracer tercih etmediğimi belirtmiştim hocam.

Hocam v22.1 alın gitsin, yazın bilgisayarsız kalmayın. Legion'un gelmesi gecikecek. Geldiğinde inceleme yaparsanız sevinirim:)
Alırsam inceleme yapmadan bırakmam hocam :).
Tracer tercih etmiyorum.
Hocam çok düşünme. T7 v22.1 al gitsin en azından hoşuna gitmezse iade eder yoluna bakarsın.
Öyle gözüküyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı