15.000TL oyuncu laptopu önerisi

Soldexs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu fiyat aralığında laptop önerir misiniz? FPS oyunları oynayacağım için işlemci ağırlıklı olursa iyi olur. 27"'den geçeceğim için 17.3" olursa çok iyi olur. RAM 8 olursa iyi olur sonra da ekleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
17.3inç'den vazgeçebilirsen bu bütçedeki en iyi model:
Vazgeçemezsen buna bakabilirsin ama bayağı performans farkı var:

Genelde Monster oyun PC alanlar çoğu pişman oluyor eğer sürekli gezen tatile çıkan ve dışarıda olan biri değilsen masaüstü toplaman daha iyidir diye düşünüyorum yoksa laptop almak pişmanlıktır.

Ne 15 bini kardeşim ya ekonomiyi görmüyor musunuz para biriktirin ev alın çocuklarınızı evlendirin yahu birkaç sene sonra perişan olacak herkes. Uğraşmayın böyle geçici saçmalıklarla.

Bekar ve mesleği olan bir insan zevklerini alabilmeli sanırım sizin maddi zorluklarınız olduğu için bilgisayara 15 bin TL veren kişileri gereksiz olarak görüyorsunuz Türk genci olarak tek aktivitem oyun oynamak tek hobim oyun oynamak çünkü bu ülkede ucuz hobi yok bu dünyaya çocuk doğurmak için gelmedik evlenmek için gelmedik senin ve kendi ailen sana dayattıklarını yani zorunlu kıldıkları şeyleri mesela ileride evlenmek gibi biz kendimize zorunlu tutmuyoruz zaten artık evlenme çağı bitti 5 bin birime satılan bir laptop bizim ülkemizde 15 birim suçlusu biz değiliz fikirlerinizi değiştirmenizi önerirm.

Ne 15 bini kardeşim ya ekonomiyi görmüyor musunuz para biriktirin ev alın çocuklarınızı evlendirin yahu birkaç sene sonra perişan olacak herkes. Uğraşmayın böyle geçici saçmalıklarla.
Hahaha hocam kusura bakmayın, benim 3 oğlan var biri 5 biri 10 diğeri 2 yaşında onların bez paralarını üniversitede yiyorum. Kalanıylada laptop alayım dedim malum üniversitede laptop lazım.
Genelde Monster oyun PC alanlar çoğu pişman oluyor eğer sürekli gezen tatile çıkan ve dışarıda olan biri değilsen masaüstü toplaman daha iyidir diye düşünüyorum yoksa laptop almak pişmanlıktır.
Hocam masaüstünden geçiyorum mecburiyetten. Üniversite okuduğum için sürekli bilgisayarı toplamak ve eve götürmek sıkıntı olacağı için.

Hahaha hocam kusura bakmayın, benim 3 oğlan var biri 5 biri 10 diğeri 2 yaşında onların bez paralarını üniversitede yiyorum. Kalanıyla da laptop alayım dedim malum üniversitede laptop lazım.

Hocam masaüstünden geçiyorum mecburiyetten. Üniversite okuduğum için sürekli bilgisayarı toplamak ve eve götürmek sıkıntı olacağı için.

Üniversite gidiyorsanız en mantıklı karar laptop almaktır eğer son seneniz ise dişinizi sıkın ve iyi bir masaüstü sistem almanızı tavsiye ediyorum fakat son seneniz değilse size bir laptop şart ikinci önerim Monster uzak durun çoğu kişi pişman çevremden biliyorum.

Üniversite gidiyorsanız en mantıklı karar laptop almaktır eğer son seneniz ise dişinizi sıkın ve iyi bir masaüstü sistem almanızı tavsiye ediyorum fakat son seneniz değilse size bir laptop şart ikinci önerim Monster uzak durun çoğu kişi pişman çevremden biliyorum.
Araştırma yaptım monsteri çok fazla öneriyorlar, ben arkadaşın attığı lenovaya sıcak bakıyorum.

Kurduğumuz hayal iyi bir sistem toplamak ve siz buna engelmi olacaksınız bu neyin kafası çok merak ediyorum Norveç İsveç tabii ki olamaz burası çünkü orada işçilerin hakkını veriyorlar alın terinin hakkını veriyorlar zamanının hakkını veriyorlar emekli maaşına şükretmeyi değil gerekirse öldürürüz merak etmeyin.

Sarhoş musunuz siz? Öyle bir cümle kurmamış evliliği ve çocuk yapmayı zorunlu görmediğini belirtmiş. Ayık kafayla girin foruma.

Yeni konular

Geri
Yukarı