15.000TL oyuncu laptopu önerisi

Kardeşim yazdıklarımı okumuyor musun evliliğe kim karşıyım dedi kendine bakamadığım bu devirde bir evi geçindirmek için 2 kişi çalışıyoruz en ucuz ev 500 bin TL en ucuz araba 100 bin TL düğün masraflarını saymıyorum nasıl evlenelim göster bir yol gırtlağımıza kadar borca giriceğime ihtiyaçlarımı 100 TL gideririm daha iyi sanki biz memnunuz da evlilik kaldı ben kendi ihtiyaçlarımı karnımı doyuramıyorsam evlenmem çocuk yapmam çünkü onların aç kalması benim yüzümden olur daha da yazmıyorum konu sahibine ayıp olmasın.

Artık evlenme çağı bitti demiş adam daha ne diyecek beyefendi mesajları güzel okuyun.

Evlenme çağı bitti çünkü gençlerin durumu yok anlamıyor musun reis harbi alkol aldığını varsayıyorum artık cidden sana şunu diyorum kendime bakamıyorsam niye evleniyim o yüzden evlenmek mantıklı değil evlilik çağı bitti çünkü borca girip aç kalmaktansa evlenmemek daha iyi.

Evlenme çağı bitti çünkü gençlerin durumu yok anlamıyor musun reis harbi alkol aldığını varsayıyorum artık cidden sana şunu diyorum kendime bakamıyorsam niye evleniyim o yüzden evlenmek mantıklı değil evlilik çağı bitti çünkü borca girip aç kalmaktansa evlenmemek daha iyi.

Yahu bir insan sevdiği bir kızla evlenmek istemezmi sadece onun olsun istemezmi yemişim ekonomiyi soğan yiyin.

17.3inç'den vazgeçebilirsen bu bütçedeki en iyi model:
Vazgeçemezsen buna bakabilirsin ama bayağı performans farkı var:
bu model çok iyi gibi ne dersiniz?

bu model çok iyi gibi ne dersiniz?
İyi olabilir. Ama sadece özelliklerine bakma Lenovo İdeaPad uzun zamandır olan bir model. Uzun kullanımda sıkıntı çıkartır mı diye kontrol et. Ben bilgisayar almak için araştırırken (2019) bu modellerin fazla ısındığını okumuştum ama belki bu sorun düzelmiştir o yüzden yorum yapamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı