15.000TL sistem önerisi

KomodoEjderi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar
15bin₺ civarında, Oyun ve 3d geliştirme amaçlı kasa bilgisayar düşünüyorum.
Tavsiyesi olan var mı? Tercih olarak
1. ekran kartı bilgim yok
2. işlemci amd vs intel bilgim yok
3. 3d render yapsın, muhtemelen 15bin₺ de rahat olmaz ama yapsın yani :D
4. oyun oynayabilrim. en azından bir bannerlord oynayalım ya ölmeden :D
...
tavsiyelerinizi bekliyorum.. teşekkürler.

İşlemci 5600. Kasa Aquaris. SSD Crucial P3 1TB seçip bu sistemi alabilirsiniz 15K. Tutuyor. Render için Nvidia kartlı sistemlere bakın işlemcide Ryzen işinizi görür.

İşlemci 5600. kasa aquaris. SSD Crucial P3 1TB seçip bu sistemi alabilirsiniz 15k. Tutuyor. Render için NVIDIA kartlı sistemlere bakın işlemcide Ryzen işinizi görür.

Hocam P3'te dram bulunmuyor sanırım kodlama gibi işler için dram önemli Kioxia kalması daha iyi olur.

Abi paraya kıydım PCKolik den 20K lık Tron Pcyi aldım. Bu tarihte halen sistem duruyor orada.

Umarım faydası olur. Teşekkürler beyler.

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...-irp-k3600d4v64l18s-8g-fiyati,1803929655.html 2X.
23.300TL tutuyor aradaki 2300TL farka değer mi tartışılır.
Biraz farkla bu da alınabilirdi.

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...-irp-k3600d4v64l18s-8g-fiyati,1803929655.html 2X.
23.300TL tutuyor aradaki 2300TL farka değer mi tartışılır.
Biraz farkla bu da alınabilirdi.
Reis ben zaten kasa toplamadan anlamıyorum da, hadi öğrendim diyelim, 23000₺ artık çok fazla gelirdi. zaten 15bin₺ diye başladık 21bin₺ de kapattık :D
Neyse saolasın.

PCKolik firmasına güvendik birazda, sonra belki kendim toplayacak tecrübeye erişirim.

Reis ben zaten kasa toplamadan anlamıyorum da, hadi öğrendim diyelim, 23000₺ artık çok fazla gelirdi. Zaten 15bin₺ diye başladık 21bin₺ de kapattık :D
Neyse sağ olasın.

Pckolik firmasına güvendik biraz da, sonra belki kendim toplayacak tecrübeye erişirim.

Benim topladığımın alınıp alınmayacağı tartışılır zaten aradaki fiyat farkı için.
Kötü bir sistem almamışsınız aksine harika bir sistem hayırlı olsun tekrardan.

Geri
Yukarı