15.000TL tüm ekipman dahil sistem önerisi

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem maksimum 15.000TL, bayramdan sonra sipariş edecğim. Genel olarak arkadaşlarımla oyun oynuyorum o gün hangi oyunu kafamız eserse misali. Hiçbir oyunda iddiamız yok sadece eğlenmek için giriyoruz biz oynadığım oyunları var istediğim özellikleri söyleyeyim, oynadığımız oyunlar: Ark Valorant, Raft, GTA 5, LoL, Rocket League, FIFA 2021, Forza, PUBG gibi oyunlar. Eski bilgisayarımın ekran kartı yandı orta derece bir kulaklık istiyorum, pek önemli değil ekipmanlar 500TL kalsa yeter. 144 Hz de monitör istiyorum o 14 500TL içinde olursa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

O bütçelere çıkacaksanız ekipmanlara biraz daha para ayırırsanız daha çok keyif alırsınız tahminimce. En azından mekanik bir klavye vs. olmalı. Daha sonradan ekipman almak için daha fazla bütçeniz olacaksa eğer sisteme önem verin. Ama alamayacaksanız ekipmana 500'den fazla ayırmanız bence daha iyi.

Dediğim gibi eğer sonradan alabilecekse sisteme önem versin fakat şahsen membrane klavye ile de almazdım o bütçeye bir sistem.

Sonradan geliştireceğim klavye mouse ve kulaklığı şimdilik üzmesin yeter diyebilirim.

Hocam sistem konusunda başka öneriniz var mı peki?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı