15.000TL'ye kadar AAA oyunlar için sistem önerisi

Benim yıllardır kullandığım külüstür yüzünden sizin normalde sıcak bakmadığınız bilgisayarlar bile şaheser gibi bana :D. Bilgisayar fiyatları aldı başını gidiyor bu sebeple bekleme lüksüm yok. Beklentilerimi biraz alçak tutarak başlayayım (ki masaüstü olduğundan upgrade edebilme seçeneği her zaman mevcut).

Aşağıdaki oyunları kesinlikle kaymak gibi oynamak istiyorum en az 1080p Medium-High karışık ayarlarda ve ortalama 50-55 fps (minimum drop >>> 35-40 fps) alabilmek istiyorum; [Elden Ring ve Hogwarts Legacy gibi oyunları oynayacak makine benim için lüks olduğundan vazgeçtim.]

Star Wars the Old Republic, Elder Scrolls Online, World of Warcraft, Skyrim Anniversary Edition, Witcher 3, Watch Dogs 2, Fallout 4, Fallout 76, Crusader Kings III, Tekken 7, Just Cause 3, Protoype 2, Mount & Blade 2: Bannerlord, Assassin's Creed Rogue, Guild Wars 2, PlanetSide 2, Sims 4, Dishonored 2

Buna uygun mümkün olduğunca hesaplı bir kasa istiyorum. Bir de internette şöyle kasalar buldum, nedir-ne değildir fikrinizi öğrenmek istedim. Lütfen en düşük fiyatlı olanlar hakkında dahi fikrinizi söyleyin.

8000 TL ve aşağısı
8000 TL ile 10000 TL arası
10000 TL ile 12000 TL arası
12000 TL ile 15000 TL arası

Gerçi ben monitör, klavye vs. aramıyorum ama; arama sonuçlarından eleyemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı