15.000TL'ye laptop önerisi

Bütçe
15.000 TL
[
Yukarıdaki laptop (Asus) marka ve f/p açısından ideal görünüyor.
rtx 2050 de gtx 1650 ile eşdeğer gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
DLSS olduğu için daha iyi aslında

Bütçeyi aştığı malum ama gene de en azından bilesiniz diye.
17.000 TL RTX 3050

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi Asus bu bütçe için ideal.

Dostum alabileceğin tek makine bu sanırım

Dostum alabileceğin tek makine bu sanırım
Üzülerek söylüyorum bunu da... Geçen sene 15 bine 3050 sistemler vardı.Şimdi 1650 bile bulamıyoruz.Bu 2050 sistem bu piyasada oldukça iyi.8 GB kötü değil fakat Windows gün geçtikçe daha çok ram kullanıyor.Sonradan imkanın olduğunda bi 8GB daha takarsan süper olur.

Yukarıdaki laptop (ASUS) marka ve F/P açısından ideal görünüyor.
RTX 2050 de GTX 1650 ile eş değer gibi.

Evet gayet iyi bence de tam bir F/P ürünü.

Öneri için teşekkürler şu an 2 kişi daha bu laptopu önerdi sanırım tercihim bundan yana olacak.

Bütçeyi aştığı malum ama gene de en azından bilesiniz diye.
17.000 TL RTX 3050.

Önceki mesajımda da belirttiğim gibi ASUS bu bütçe için ideal.

Öneri için teşekkürler sanırım aradığımı buldum; Asus Tuf Gaming F15 FX506HF-HN030 Intel Core i5 11400H 15.6

Dostum alabileceğin tek makine bu sanırım.

Üzülerek söylüyorum bunu da... Geçen sene 15 bine 3050 sistemler vardı. Şimdi 1650 bile bulamıyoruz. Bu 2050 sistem bu piyasada oldukça iyi. 8 GB kötü değil fakat Windows gün geçtikçe daha çok RAM kullanıyor. Sonradan imkanın olduğunda bir 8 GB daha takarsan süper olur.

Gerçekten çok haklısınız, en azından GTX 1050 diye düşünürken RTX 2050 oldu tavsiyeler için teşekkürler.

Geri
Yukarı