15-16 bin TL civarı Gaming laptop önerisi

Bütçe
14000-17000

Vitanatobis

Centipat
Daha fazla  
Güncel oyunları 144FPS üstü oynayabileceğim Photoshop, Fusion360, eagle gibi programları akıcı kullanabileceğim bir PC bulabilirseniz sevinirim. Monster tercih etmiyorum aslında Excalibur G770'in Ryzen7 3050 Ti versiyonunu alacaktım fakat çevremdeki çoğu kişi alma sorun yasarsin dediği için almadım. Sizce ne alayım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu son dönemde o fiyata bulmak zor veya imkansız. Kullanılmış ürün (2. el) al diyeceğim ama çip krizi ve elektroniğe olan talep artışı sebebiyle onu da bulmak zorlaştı.
Bir çıkmaz var yani. RTX 3050'li makinalar bulunabiliyor ama 3050Ti olanı o fiyata, hem de Monster istemiyorsan bulamayız gibi.

Monster'ın Tongfang kasaları fena değil. G770 3050 modelinin doğru dürüst incelemesini bile bulamadım, bir videoda 5 saniyelik kesit koymuş sağ olsun arkadaş onda da GTA 5'te GPU 81 dereceydi. Bu model alınır:

Güncel oyunları 144FPS üstü oynayabileceğim Photoshop, Fusion360, eagle gibi programları akıcı kullanabileceğim bir PC bulabilirseniz sevinirim. Monster tercih etmiyorum aslında Excalibur G770'in Ryzen7 3050 Ti versiyonunu alacaktım fakat çevremdeki çoğu kişi alma sorun yasarsin dediği için almadım. Sizce ne alayım? Şimdiden teşekkürler.
144FPS üstü biraz zor ancak Photoshop,Fusion360,Eagle gibi programları 16/32 GB RAM ile akıcı kullanabilirsiniz.

Isınma sorunu yoksa : https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000IKN52

Clevo kasa değil,alabilirsiniz : https://www.hepsiburada.com/monster...44-hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000BSAGS

17 Bin TL ama çok güzel bir laptopdur tavsiye ederim.

Geri
Yukarı