15-16 bin TL civarı laptop önerisi

Jan Valjan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben üniversiteye geçeceğim de bizim okul biraz erken başlıyor. Eylülün sonlarında çıkacak laptopları bekleyemeyeceğim. Neler önerirsiniz?

Bütçeyi biraz daha aşma imkanınıza varsa:
Yoksa:
Şu düzenlemeler ile:
1631047275510.png

Teşekkürler fakat bu Max Q olduğundan 3060 ile neredeyse eşit performansı var diye biliyorum yanlışsam düzeltirsiniz. Bu fiyata değer mi? Bir de sorunlu bir laptop olduğunu duymuştum.
Bütçeyi biraz daha aşma imkanınıza varsa:
Yoksa:
Şu düzenlemeler ile:
Eki Görüntüle 1160690

ASUS hoşuma gitti fakat sonradan 16 GB RAM eklesem garantisi bozulur mu acaba? Bir de Slayer'ın ekran kartı 85W olarak gözüküyor. Biraz düşük değil mi?

Son düzenleme:
Teşekkürler fakat bu Max Q olduğundan 3060 ile neredeyse eşit performansı var diye biliyorum yanlışsam düzeltirsiniz. Bu fiyata değer mi? Bir de sorunlu bir laptop olduğunu duymuştum.

Sorunlu değil de hocam bunada bakabilirsiniz:

ASUS hoşuma gitti fakat sonradan 16 GB RAM eklesem garantisi bozulur mu acaba?
ASUS cihazlarda cihazın içi açılınca garanti bozulmuyor diye biliyorum, ne olur ne olmaz uygun RAM'i alıp servise de taktırabilirsiniz. Bu arada ileride 32GB RAM yapmak için cihazın içindeki RAM'leri tamamen değiştirmeniz gerekiyor, cihazdaki RAM'ler 8x2 çünkü.
Bir de Slayer'ın ekran kartı 85W olarak gözüküyor. Biraz düşük değil mi?
Hayır, değil, yeterli olacaktır.

Hocam Lenovo Türkiye garantili mi?
Bir de RAM'lar sıkıntılı diyorlar değiştirmek lazım mı idare eder mi?
Satıcı Hepsiburada Lenovo sitesinde satıcı diye geçiyor sorun olacağını sanmıyorum.

Evet RAM'larin gecikme değerleri kötü bazı oyunlarda yüzde 10a kadar FPS kaybı var fakat telafi edilemeyecek şeyler değil çok takılmayın ilk satın alırken.

Geri
Yukarı