15-16 bin TL ekran kartı önerisi

Bütçe
15000-16000

canbnkmn

Decapat
Daha fazla  

3070 ti 3080 arası olan Rx 6800'ü alabilirsiniz. 3060 ti'dan iki kat fazla vrami var. Kas gücü anlamında da arada uçurum var. Eğer bir tık daha arttırabiliyorsanız. 3080'i bile geçen bu kartı alabilirsiniz.

Hazır sistem alırsın 16 bine napıyon tek kart alıp.
Şu kafadan bir çıkın artık ya, herkes dandik giriş seviyesi parçalarla hazırlanan hazır sistemlere yönelmek zorunda değil.

AMD düşünürsen RX 6800 falan alınabilir. NVIDIA şart diyorsan bu bütçede temiz ikinci el 3090 bakardım ben.

Şu kafadan bir çıkın artık ya, herkes dandik giriş seviyesi parçalarla hazırlanan hazır sistemlere yönelmek zorunda değil.

AMD düşünürsen RX 6800 falan alınabilir. NVIDIA şart diyorsan bu bütçede temiz ikinci el 3090 bakardım ben.

Vallahi NVIDIA harici firma hiç kullanamadım GPU alırken o yüzden tam bilmiyorum AMD'yi ama RX6800 alacağım gibi görünüyor.
2. el 3090'a da bakcacağım yine de.

Evet.

Vallahi NVIDIA harici firma hiç kullanamadım GPU alırken o yüzden tam bilmiyorum AMD'yi ama RX6800 alacağım gibi görünüyor.
2. el 3090'a da bakcacağım yine de.
Tam sisteminiz neydi bu arada? İkinci el alırım derseniz 3090 hem güç olarak hem VRAM olarak iyi gözüküyor ama tabi 1080P'de onu besleyebilecek bir işlemci de gerekir yoksa darboğaz kaçınılmaz.

Tam sisteminiz neydi bu arada? İkinci el alırım derseniz 3090 hem güç olarak hem VRAM olarak iyi gözüküyor ama tabii 1080P'de onu besleyebilecek bir işlemci de gerekir yoksa darboğaz kaçınılmaz.

Sıfırdan sistem kurmayı planlıyorum ben seçtiğim GPU'ya göre işlemci anakart alacağım.

Geri
Yukarı