15-17 bin TL'ye elektrikli scooter tavsiyesi

Quantum9

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Beşiktaş / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşletme Yönetimi
İstanbul'da lanet toplu taşımadan bıktım. Son birkaç aydır çekilmez hale geldi, kendi aracım ile de çok sıkıntı yaşıyorum. Ben de elektrikli scooter almaya karar verdim. Ancak hızı minimum 30-35 km/h hızı olan, mümkünse kalın lastikli model tavsiyelerinizi bekliyorum. Onvo'nun birkaç modeli dikkatimi çekti, ancak önce sizden fikir almak istedim. Bütçe 15K-17K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki elektrikli scooter mı yoksa elektrikli bisiklet mi? Bu tercihi yaptınız mı? Çünkü bana elektrikli bisiklet daha mantıklı geliyor. Hem konfor, hem güvenlik, hem mesafe, hem biraz spor, hem kötü hava koşullarına daha uygun, hem pil bitse bile pedalla devam edebilme hem de biraz yük taşımak için daha uygun olması gibi bir çok avantajı var. Maliyet olarak daha mı fazla tutar bilemiyorum.

Normal bisikletim var, bisiklete sıcak bakmıyorum. Gideceğim mesafe fazla uzun değil, işe gidip gelmekte kullanacam sadece. Elektrikli bisiklet yerine 50cc motor düşünüyorum, ancak bütçe yi şimdilik belirttiğim seviye de ayırdım. Scooter olması önemli benim için, ayrıca eve çıkarıp balkonda koymak istediğim için scooter en iyisi olacak gibi.

Normal bisikletim var, bisiklete sıcak bakmıyorum. Gideceğim mesafe fazla uzun değil, işe gidip gelmekte kullanacam sadece. Elektrikli bisiklet yerine 50cc motor düşünüyorum, ancak bütçe yi şimdilik belirttiğim seviye de ayırdım. Scooter olması önemli benim için, ayrıca eve çıkarıp balkonda koymak istediğim için scooter en iyisi olacak gibi.
Evet mesafe kısa ise ve taşıma gibi durumlar varsa scooter daha mantıklı olabilir. Sadece kötü hava koşullarında biraz sıkıntı oluşturabilir. Muhtemelen de fiyat olarak daha uygun olacaktır.

Geri
Yukarı