13 bin TL'ye elektrikli scooter veya bisiklet tavsiyesi

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Menzili en azından 20-30 km olacak ve yokuş performansı üzmeyecek bir model aramaktayım. Tercihen mağaza olarak Vatan Bilgisayar veya Teknosa olursa iyi. Çünkü kredi kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bisiklet elektrikli bisiklet mi yoksa normal bisiklet mi?

Menzili en azından 20-30 km olacak ve yokuş performansı üzmeyecek bir model aramaktayım. Tercihen mağaza olarak Vatan Bilgisayar veya Teknosa olursa iyi. Çünkü kredi kullanmayı düşünüyorum.

Bütçene 400 TL daha ekleyebilirsen Xiaomi'nin bu elektrikli scooterını öneririm.

Hem normal hem de elektrikli bir bisiklet içinde bunu düşünebilirsin.

Son düzenleme:
Merhaba, bisiklet elektrikli bisiklet mi yoksa normal bisiklet mi?

Bütçene 400 TL daha ekleyebilirsen Xiaomi'nin bu elektrikli scooterını öneririm.

Hem normal hem de elektrikli bir bisiklet içinde bunu düşünebilirsin.

Elektrikli hocam.

O zaman attığım linkler senin işini görür.
Peki bu scooterların soğuk havalarda batarya performansı nasıl oluyor? Yeri geldiğinde 6-8 saat - derecelerde bekleyecek çünkü.

Geri
Yukarı